Март 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Февраль 14, 2017сами говорят 

ВРК випускає карту digital агентств України

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Всеукраїнська Рекламна Коаліція за підтримки своїх підрозділів – Digital Developers Committee (DDC) і Комітету Digital-Агентств України (UDAC) – працює над створенням карти digital агентств які є членами ВРК. На даний момент до карти увійшло 48 digital агентств України. Презентація карти відбудеться 28 лютого на конференції в сфері цифрового маркетингу – UADIGITALS.  
 
 
Ідея створення карти digital агентств України виникла у зв’язку з виявлення на ринку двох тенденцій.  Перша, розмиття спеціалізацій, коли створюються агентства з усіма напрямами комунікаційної діяльності. Друга, поглиблення спеціалізацій за ключовими компетенціями як всередині великих холдингів, так і в самостійних структурах.  
 
В процесі підготовки карти було проведено опитування digital агентств для виявлення основних спеціалізацій, після  якого було сформовано 7 ключових компетенцій. 48 digital агентств які уже долучилися до проекту, обирали не більше 3-х своїх ключових компетенцій із зазначеного списку:
1. стратегія і креатив,
2. медіа планування,
3. медіа баїнг,
4. перформанс (вкл. контекст / search, SEO, CPA, інше),
5. SMM, контент маркетинг,
6. content production,
7. digital development (вкл. mobile development).
 
Карта digital агентств ВРК сприятиме структуризації ринку та буде слугувати хорошим інструментом клієнтам при виборі агентства для співпраці. 
 
В карту digital агентств увійдуть тільки члени ВРК, щоб долучитись, надсилайте свої запити до 20.02.2017 включно за адресою pr@vrk.org.ua.  
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter