Октябрь 20, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 22, 2017

Мінкульт обрав Ахтема Сеітаблаєва директором «Кримського дому»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

20 лютого 2017 року у Міністерстві культури України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду  директора державного підприємства «Кримський дім». Про це повідомляється на сайті Мінкульту.
 
Конкурсна комісія, керуючись нормами Закону України «Про культуру»,  Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року № 809/28939 прийняла рішення:
 визначити Сеітаблаєва Ахтема Шевкетовича переможцем конкурсного добору на посаду на посаду  директора державного підприємства «Кримський дім».
 
Нагадаємо,  ДП "Кримський дім" відкрилося в Києві 27 лютого 2016 року. Державне підприємство «Кримський дім» об'єднало під своїм дахом ряд громадських організацій, що займаються питаннями Криму.  Рішення про створення «Кримського дому» було прийнято ще в травні 2014 року, але через бюрократичні труднощі і тривалого ремонту офіційне відкриття простору відбулося лише через 2 роки. Знаходиться в Києві, на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9.
 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter