Май 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 23, 2017

«1+1» покаже драму Star Media про життя після смерті

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В понеділок, 27 лютого, о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра 16-серійної драми «Життя після життя» виробництва української компанії Star Media. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

У центрі сюжету – історія молодого бізнесмена Сергія Воробйова, який помирає від рук свого друга дитинства і партнера по бізнесу Юрія Мазурова. Потрапляючи на небеса, Сергій благає «диспетчера» небесної канцелярії почекати і повернути його на землю. Адже в світі живих залишилася його кохана Світлана, що береже під серцем маленьке життя. Воробйов більш за все хоче захистити її від підлого Мазурова, який задумав новий злочин. Його прохання виконується, але оскільки тіло Сергія було знищено, його повертають на землю в тілі невдачливого самогубця Хорькова. Щоб врятувати кохану, у нього є лише 40 днів.

«У нашому серіалі підіймаються теми, з якими багато з нас стикаються щодня: дружба, зрада, заздрість, обман. Але в першу чергу, це історія про кохання, яке повертає до життя», - коментує генеральний продюсер Star Media Влад Ряшин.

Режисерами проекту виступили Михайло Вассербаум та Раміль Сабітов. Головні ролі в серіалі виконали Олександр Робак, Павло Трубінер, Анатолій Кот, Олександра Урсуляк, Вадим Андрєєв, Антон Кукушкін, Ольга Волкова, Олеся Пухова, та ін.

Прем'єра «Життя після життя» - з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі «1+1».

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter