Май 26, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 23, 2017

В Україні заборонили телеканал «Охотник и рыболов HD»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

За результатами моніторингу телеканалу «Охотник и рыболов HD», що має юрисдикцію Російської Федерації, регулятор 23 лютого ухвалив рішення вилучити його із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Про це повідомляється на сайті Нацради.

11 і 12 лютого в ефірі телеканалу транслювалася передача «Звезда на крючке» за участю Героя Росії російського офіцера полковника ГРУ Генерального штабу ЗС Російської Федерації Євгена Миколайовича Конопелькіна. У програмі було наведено інформацію про героїчну службу командира батальйону російського спецназу ГРУ Росії в Чечні, його бажання з дитинства служити у спецназі, описано бойову ситуацію в м. Грозному (Чечня), після участі в якій Є. Конопелькін отримав зірку Героя Росії, що створює для глядачів позитивний образ російського офіцера, який захищає свою країну від бойовиків і відчуває гордість за російську армію. 

Розміщення в ефірі такої інформації свідчить про наявність порушення вимог частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», згідно з якою не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції телепередач, виготовлених після 1 серпня 1991 року, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України. 

Рішення Національної ради набуває чинності  через місяць після його оприлюднення. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter