Май 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 1, 2017Здесь был МБ 

Сценарний конкурс «Своє кіно» обрав 20 переможців

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Конкурс сценаріїв на сценарних ідей «СВОЄ КІНО» проекта «Дивись українське – твори своє майбутнє» підвів підсумки. Жюрі відібрало 20 робіт-переможців, які екранізують в найближчі місяці.
 
На прес-конференції в останній день зими організатори та члени жюрі підбили підсумки: оголосили роботи, які  отримали спеціальні відзнаки, переможців  та розказали про статистику конкукрсу. 
 
Проект "Своє кіно" стартував у листопаді минулого року. На першому етапі відібрали 100 робіт, на другому — 20.
Всього на конкурс було подано 501 робота від 314 авторів, модерацію пройшло 411 творів.  
З них 161 “чоловіча” робота, 142 “жіноча”, авторські групи подали 11 творів.
 
Згідно регламенту, спочатку 16 експертів (коротке жюрі) обрали 100 робіт з 412, які пройшли модерацію. З цієї сотні широке жюрі з 84 експертів обрало 20 робіт, які екранізують в рамках проекту.
Спеціальну відзнаку оргкомітету та додаткове преміальне заохочення розміром 5000 грн. отримали 5 робіт, які мають високий рейтинг відповідно до загального оцінювання та рекомендацій експертної групи широкого журі Конкурсу сценаріїв «СВОЄ КІНО». 
Низка творів отримала персональні відзнаки від експертів Конкурсу. 
Крім того, обрано резерв робіт, які зовсім трошки не дотягнули до топ-20, але привернули увагу експертного жюрі.
Перелік переможців можна переглянути на сайті  Проекту «Дивись українське  – твори своє майбутнє!».

На тому, що саме сьогодні — час діяти, а не жалітися на неможливості себе реалізувати, наголосив режисер Олесь Санін, який входить в професійне жюрі конкурсу. “Сьогодні відбуваються визвольні змагання за наші екрани, за душі глядачів”, - сказав він.  За його словами, люди хочуть актуалізації себе сьогоднішніх, а глядачі повинні звикнути, що на екрані є українське кіно (нагадаємо, конкурсні короткометражки будуть демонструвати перед кіносеансами, - МБ).

За словами кінокритика та члена короткого жюрі Володимира Войтенка, судячи з робіт, які надійшли на конкурс, у нас все гаразд із осмисленням часу, в якому ми живемо. Він також відзначив їх жанрове різноманіття. 
 
Як повідомлялося раніше, організатори конкурсу "Своє кіно" приймали сценарні заявки для екранізації 3-хвилинних фільмов про людей, які втілюють зміни, досягають успіхів в непростих умовах, наближають майбутнє та надихають інших. В 2017-2018 году відзняті за цими заявками фільми покажуть в кінотеатрах і на телеекранах України.


Проект «Дивись українське - твори своє майбутнє!» реализуется на благотворительных началах средствами и усилиями меценатов, партнеров и инициаторов Проекта. Генеральный партнер и меценат Проекта - Благотворительный Фонд Игоря Янковского «Ініціатива заради майбутнього». Проект осуществляется при содействии Государственного агентства Украины по вопросам кино, партнерской поддержке «Райффайзен банка Аваль», компании «Baker Tilly Україна» и около 50 организаций и предприятий. Инициаторы и разработчики проекта - компания «ВАВИЛОН» и Ассоциация «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!» Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter