Июнь 25, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 7, 2017

«Супермодель по-українськи» перетворилась на «Топ-модель по-українськи» та додала хлопців

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Новий канал запускає «Топ-модель по-українськи» – так тепер називається проект Нового каналу, який ще в минулому телесезоні називався «Супермодель по-українськи».  за перемогу у проекті на рівних змагатимуться 20 хлопців і 20 дівчат, - повідомляє прес-служба телеканалу.
 
"Новий сезон реаліті про моделей вирішили зробити з учасниками обох статей, – розповідає менеджер з форматів Нового каналу Ася Батаєва. – Проаналізувавши зміни, які запропонувала команда проекту, ми виявили, що нам за концепцією більше підходить формат «Next Top model». У ньому, незалежно від гендерних відмінностей, учасники змагаються на рівних, і в кінці залишається один переможець...".
 
У формату «Next Top Model» понад 20 адаптацій і більше 20 сезонів у США, де програма досі популярна. А оскільки творець і беззмінна ведуча проекту – відома топ-модель Тайра Бенкс, зараз обговорюється можливість її участі у нашому проекті.
 
"Ми збільшуємо кількість претендентів на участь до 40-ка, – говорить керівник проекту Андрій Оленіч. – Але ускладнюємо відбіркові випробування. У результаті підуть 20 учасників, а 20 тих, які залишилися, потраплять у Модельну школу. Перші випробування мають масовий характер. Тут спрацює принцип завзятості та сили волі. За результатами випробування 5-7 кращих претендентів відразу потраплять у проект (і не братимуть участі у наступних випробуваннях). Решта продовжать боротися".
 
Зміниться і склад експертів. Оскільки оцінювати тепер доведеться не лише дівчат, а й хлопців, у проекті з'явиться фахівець з чоловічої моди, а ведуча Алла Костромічова вперше проводитиме кастинг разом із експертами.
"Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників, а також представити нового експерта, – пояснює керівник творчого об'єднання Олексій Гладушевський. – Спеціаліст у чоловічій моді чи моделінгу у проекті буде відстоювати інтереси хлопців".
 
Хто саме приєднається до команди експертів, і чи зміниться їхня кількість у реаліті «Топ-модель по-українськи», Новий канал повідомить пізніше.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter