Август 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 9, 2017

Порошенко хоче квотувати українську мову на ТБ за прикладом радіоефіру

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Президент Петро Порошенко заявив про необхідність збільшити частку української мови в ефірі. Про це він повідомив під час церемонії вручення національної премії імені Тараса Шевченка.
 
"Нам обов’язково треба продовжити роботу щодо розширення простору національного культурного продукту… Завдяки ухваленому закону ми досягли суттєвих результатів у поширенні української пісні й української мови в радіоефірі. Пам’ятаєте, скільки було суперечок, скільки атак? Нічого, крок за кроком доля української мови в радіоефірі збільшується... Незабаром таку ж технологію я запропоную застосувати і до телебачення, де зараз присутність української мови є неприпустимо малою", – сказав він.
 
За словами Порошенка, ще влітку минулого року він звертався до телеіндустрії із закликом самоорганізуватися в цьому питанні, але, на жаль, його тоді не всі почули. Отже, тепер своє слово має сказати законодавець.
 
Він також сказав про активізацію українського кіновиробництва. "Зараз разом із фахівцями ми спільно шукаємо дієву форму сприяння національному кіно. Але головне, що його оцінив і підтримав український і міжнародний глядач", – повідомив президент.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter