Май 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 14, 2017

Держкіно прийняло завершені фільми за творами Шолом-Алейхема та Салтикова-Щедріна

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати


10 березня Держкіно прийняло завершені виробництвом фільми: повнометражний художній Володимира Лерта «Мир Вашому дому!» (робоча назва – «Поминальна молитва») та короткометражний анімаційний режисера та автора сценарію Євгена Сивоконя «Хроніка одного міста».
 
 
mir_vashemu_dome.jpg
Фільм «Мир Вашому дому!» став одним із переможців 2-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Володимир Лерт, продюсери фільму – Юрій Карновський, Марія Каель та Володимир Лерт.
Сценарій написаний Володимиром Лертом та Олександром Кузнєцовим за п’єсою Григорія Горіна "Поминальна молитва" та за мотивами творів Шолом-Алейхема.
Виробництво фільму здійснила компанія «Лeрт Карновський». Зйомки проходили в Україні, на території одного із найбільших у світі музеїв під відкритим небом – Національного музею народної архітектури і побуту «Пирогово».
Дія фільму відбувається на початку XX-го століття. Єврейське село Анатівка в Україні. Бідний молочник Тев’є має п’ять дочок, для яких єдиний шанс вирватися зі злиднів – вдало вийти заміж. Але плани на майбутнє у батька і дівчат кардинально різні…
За словами творців фільму, це стрічка про сімейні цінності, про ставлення людей до Бога, а також про міжнаціональні відносини.
Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав усіх, хто працював над стрічкою, з успішним завершенням виробництва і зазначив, що ця картина викликала справжній емоційний відгук Експертної комісії з питань кінематографії при Держкіно.
 

Анімаційний фільм «Хроніка одного міста» став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно. Виробництво фільму здійснила анімаційна студія «Новаторфільм». Продюсер – Ганна Полоніченко.
 
Стрічка є екранізацією твору Михайла Салтикова-Щедріна «История одного города».
 
За сюжетом, в місто по черзі приїжджають різні губернатори, не затримуючись в ньому надовго. Населення міста кожного разу чекає чергового губернатора, сподіваючись, що той приведе їх до світлого майбутнього.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter