Май 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Март 14, 2017

Анімація «Микита Кожум’яка» звітує про результати світового прокату

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Українську анімаційну стрічку «Микита Кожум’яка» в світовому прокаті вже побачило понад 165 тис. глядачів. Прокат вже пройшов у Польщі та Туреччині, триває у Казахстані, Литві, Естонії та Латвії, незабаром стрічку побачать В’єтнам і Угорщина. Про це повідомляють творці фільму та Держкіно.
 
За результатами першого вікенду, фільм «Микита Кожум’яка», створений за підтримки Держкіно України, посів у латвійському прокаті почесне друге місце, поступившись тільки «Логану». 
 
Збори у Польщі перевершили навіть українські і склали 565 566 USD. Результати прокату в Туреччині дещо нижчі, але це все одно успіх для українського мультфільму – 169 228 USD.
«На цьому тижні прем’єра в Казахстані перевершила всі наші очікування. Думаю, що однією з причин став дубляж мультфільму казахською мовою»,– повідомив продюсер Дмитро Бєлінський.
 
Також прокат «The Dragon Spell» стартував у Литві та Естонії. Наступними українську стрічку побачать В’єтнам і Угорщина.
 
Нагадаємо, що в Україні «Микита Кожум’яка» за перший вікенд зібрав понад 5 млн. грн., а в цілому за період прокату – 12 млн. грн. (429,578 USD) і його побачило понад 200 тис. українських глядачів.
 
Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Досвід прокату Микити Кожум’яки» показує велику перспективу української анімації, як на внутрішньому, так і на світовому ринках. Нагадую, що сьогодні за підтримки Держкіно у виробництві перебуває 4 повнометражних анімаційних фільми».
 
Міжнародна сторінка мультфільму в Facebook:  https://www.facebook.com/thedragonspell/Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter