Июль 18, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 7, 2017

«Мавку» та «Мама поспішає додому» відібрали для участі в Animation Production Day

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Мультфільми FILM.UA Group «Мавка. Лісова пісня» (Animagrad) та «Мама поспішає додому» (Glowberry) були відібрані з 65 проектів з 17 країн світу для участі на бізнес-форумі Animation Production Day, який буде проходити в рамках фестивалю анімаційного кіно в Штутгарті (ITFS) 4-5 травня. "Вперше українські проекти випробують свої сили на головному бізнес-майданчику європейської анімаційної індустрії", - повідомляє Film.ua.
 
Animation Production Day – це формат бізнес-зустрічей між потенційними партнерами з фінансування, дистрибуції та ко-продакшену. Цього року обсяг інвестицій у виробництво 29 серіалів, 13 повнометражних фільмів, одного короткометражного фільму та одного трансмедійного проекту склав близько 170 мільйонів євро. Як свідчить досвід проведення APD, понад третини учасників форуму домовляються про спільне виробництво проектів.
Для проекту «Мавка. Лісова пісня» це друга впродовж цієї весни гучна заява про себе на міжнародній арені. І ще один великий шанс після пітчингу на  CARTOON Movie в Бордо закріпитися в Європі як один з найбільш перспективних проектів на європейському ринку. APD – можливо найбільш імовірна можливість для українського фільму знайти європейських партнерів і дистриб’юторів. «Наш план – продовжити перемовини, які розпочалися в Бордо, та завести нові знайомства й зв’язки. Основна відмінність форуму APD від інших полягає в тому, що тут можна спробувати привернути увагу таких партнерів як Google, адже представники таких компаній є не частими гостями на світових конференціях і форумах. APD, у цьому плані, – масштабний і унікальний майданчик», – говорить Ірина Костюк, продюсер «Мавки». 
 
Компанія Glowberry представить анімаційний серіал «Мама поспішає додому». Зараз серіал знаходиться в девелопменті та активно шукає європейських партнерів. APD – це перший великий і успішний крок у цьому напрямку.
«Нам дуже приємно, що буквально з перших кроків наш серіал «Мама поспішає додому» підтримує своєю високою оцінкою світова спільнота. Це дуже надихає всю нашу креативну команду, ми отримуємо цілковито реальні орієнтири, що йдемо правильним шляхом. Сподіваємося, що скоро в Європі і в світі українські анімаційні продукти будуть асоціюватися з високим рівнем професіоналізму та інноваційності», – коментує Ольга Черепанова, директор видавництва Glowberry.
 
Нагадаємо, Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування у розмірі 30% від загального бюджету. Орієнтовна дата прем’єри «Мавка. Лісова пісня» в українських кінотеатрах – кінець 2018 – початок 2019 року.
 
«МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» – повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». А до створення саундтреку вже долучились відомі у світі українські музиканти «ДахаБраха».

«МАМА ПОСПІШАЄ ДОДОМУ» - серіал, що є продовженням успішного бренду - книга «Мама поспішає додому» вийшла українською мовою в 2010 році і дуже скоро стала популярною серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android і IOS користується великим успіхом і була завантажена більше 50 000 разів. «Мама поспішає додому» - це анімаційний серіал для дітей і дорослих, які вірять в чудеса і магію, котрі можуть статися на вулицях рідного міста і навіть у власному будинку. Серіал розповідає про сім'ю з великого міста. Мама головного героя - хлопчика Льоші - постійно поспішає додому, а по дорозі з нею трапляються неймовірні історії.
Видавництво Glowberry стало частиною групи FILM.UA в 2016 році. Поданням проектів на APD займалася компанія Media Resources Management.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter