Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 24, 2017

В рамках фестивалю «Де кіно. Епізод 2» стартував квест

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

21 квітня розпочався наймасштабніший і найтриваліший квест про справжнє українське кіно, який проходить в рамках фестивалю «Де кіно. Епізод 2».  Про це повідомляється у прес-релізі.
 
Фінал відбудеться 23 вересня на фестивалі в Києві.

Назва квесту – «Таємниця загубленої кінострічки». Він триватиме півроку і буде складатися з онлайн та офлайн завдань, серед яких пішохідні квести Києвом, шифри, коди та багато іншого. 

Брати участь у квесті можуть усі охочі, яким виповнилось 18 років. Кожен учасник зможе відчути себе головним героєм історії та пройти, разом з ним, усі етапи гри. Сюжет розпочинається із повернення героя до Києва. Він приїздить до порожньої квартири свого дідуся, де на нього чекають суцільні загадки і таємниці. Головна із  яких – секрет кінострічки. 

Над розробкою квесту працювала команда «Mystery Play», відома за адаптацією таких ігор: «Втеча з Шоушенка», «Секретні матеріали», «Moulin Rouge» та інші.

Щоб розпочати пригоду, потрібно зареєструватись за посиланням - http://www.dekino.com.ua/quest

Нагадаємо, фестиваль «Де кіно. Епізод 2» –  спільна ініціатива 1+1 медіа та FILM.UA Group. Головна мета – створити відкритий майданчик для розвитку сучасного кіно, котрий буде доступний кожному. З 18 квітня розпочався прийом конкурсних робіт і триває до 17 липня, більше деталей на сайті - http://www.dekino.com.ua/


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter