Сентябрь 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 23, 2017

На НЛО TV буде новий сезон шоу «Оттак мастак»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Досліди та експерименти від програми «Оттак мастак» повертаються на НЛО TV. На блогерському фестивалі «ВідеоЖара», який проходив 20-21 травня в Києві, телеканал НЛО TV презентував свою інтерактивну зону, де ведучий Сержіо Куніцин анонсував новий сезон шоу «Оттак мастак», що стартує на каналі восени.
 
«В осінньому сезоні ми зустрінемо глядача не тільки з новою ведучою, а й з новими експериментами, корисними лайфхаками, спецефектами і незвичайними дослідами. Розкривати секрети ще занадто рано, але збираємося дивувати! Хочете дізнатися, як створити космос в пробірці? Тоді дочекайтеся нас, ми скоро», – каже ведучий шоу «Оттак мастак» Сержіо Куніцин.
 
Побачити новий сезон шоу експериментів «Оттак мастак» на телеканалі НЛО TV можна буде вже восени.
 

НЛО TV - молодіжний телеканал «НЛО TV» з'явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Мовлення здійснюється у мережі Т2 , а також у мережах кабельних провайдерів цифрового і аналогового телебачення. Цільова аудиторія каналу 14-35 років. Телеканал транслює програми розважального характеру. Це популярні шоу, програми власного виробництва, серіали, скетчі та фільми. Канал НЛО TV входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також загальнонаціональний телеканал «Україна», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», телеканал «Індиго», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанію «Теле Про», Front Cinema і «Допоможемо ТБ», а також холдинг« Сьогодні Мультимедіа»).Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter