Март 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 26, 2017

Парубій підписав закон про квоти української мови на телебаченні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про квоти української мови на телебаченні. Він зробив це 26 травня просто у президії Верховної Ради.
 
"Вчора ми зняли всі перепони для підписання важливих законів. Незважаючи на істерику тих, кому Україна кісткою в горлі, і на спроби заблокувати закон про українську мову на українському телебаченні, цей парламент продемонстрував, що ми – український парламент", – передає слова спікера Українська правда .
 
"Сьогодні я підписую закон, який передбачає обов’язкову частку української мови на загальнонаціональних телебаченнях 75%... Зараз, в умовах війни, це – питання національної безпеки. Як я вчора й обіцяв, я невідкладно підписую закон", – заявив Парубій.
Він тут же поставив свій підпис під документом.  
 
Як відомо, 23 травня Верховна Рада ухвалила закон, за яким частка передач та/або фільмів українською мовою для загальнонаціональних телерадіоорганізацій становить не менше 75% протягом доби з 7:00 до 18:00 та з 18:00 до 22:00, а для регіональних і місцевих мовників – на рівні 50%. Частка новин державною мовою у ці ж проміжки часу також має бути не менше 75% випуску.
Закон про українську мову на телебаченні набуде чинності за 4 місяці, а вироблений в Україні російськомовний телепродукт ще 1 рік і 4 місяці буде зараховуватися в україномовну квоту.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter