Июль 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Май 26, 2017

Право власності на телеканал "Тоніс" розглянуть в суді

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

29 травня 2017 року об 11.00 в Господарському суді міста Києва розглянуть справу щодо права власності на телеканал "Тоніс" справи № 910/2099/17 про банкрутство ТОВ «СУЧАСНЕ СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ». Справу слухає суддя А.В. Яковенко. Про це йдеться у розповсюдженому релізі.
 
 
У квітні 2017 році було заявлено про придбання телеканалу «ТОНІС» Володимиром Макєєнком. В суді мають розглянути правомірність набуття ним прав власності.
 
"Згідно даних Єдиного реєстру судових рішень відслідковується, що як тільки в засобах масової інформації з’явилося повідомлення про те, що МАКЕЄНКО В. В. вирішив набути контроль над телеканалом «ТОНІС», в лютому 2017 року, майже одночасно, до Господарського суду міста Києва з заявами про порушення справи про своє банкрутство у зв’язку з виявленими в ході ліквідаційної процедури кредиторською заборгованістю, звернулися голови ліквідаційних комісій ТОВ «ІМПЕРІАЛ-СІ», ТОВ «ЦЕНТР «ФІНАНСОВИЙ РАДНИК», ТОВ «РБ ІНВЕСТ», ТОВ «СУЧАСНЕ СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ» та ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНІ ПЕРСПЕКТИВИ», яким належали права на телеканал до 2011 року", - повідомляє прес-служба юридичної компанії "Імператив-плюс".
 
В розповсюдженому релізі йдеться, що підприємства, яким належали права на телеканал до 2011 року, штучно доводяться до банкрутства і ліквідації, для того щоб унеможливити повернення контролю, як над корпоративними правами ТОВ «Центр «Фінансовий радник» ТОВ «РБ Інвест», ТОВ «Сучасне стратегічне управління» та ТОВ «Інвестиційні перспективи», так і над часткою в статутному капіталі ТОВ «Телеканал «ТОНІС».
Ці юридичні особи пов’язують з головою міжнародного фонду «Скорочення ризиків» (Risk reduction Foundation, Swiss) Володимиром Костеріним.
"Для об’єктивного розгляду ситуації навколо телеканалу «Тоніс», правозахисники та колишні співробітники телеканалу закликають громадськість до проведення незалежного розслідування ситуації навколо телеканалу", - заявляє
"Імператив-плюс".
 
Нагадаємо, у січні 2017 повідомлялось, що Олексій Семенов, Євген Киселев і Матвій Ганапольский залишили NewsOne, щоб стати головними фігурами оновленого телеканалу Тоніс.

Семенов заявляв про свої плани відродити на "Тонісі"  "дух Роднянського". Мовити телеканал буде з бізне-центру "Парус"

Раніще "Тоніс" пов"язували з Олександром Януковичем. У березні 2017 в структурі власності ТОВ "Телеканал Тонис" сталися зміни. 9,5% установного фонду придбав Володимир Макеєнко. 10% уставного фонду - в гендиректора каналу Олександра Бутко, 80% - у ТОВ "Телеканал Тонис". Кінцевий бенефіціар Олександр Бутко.

  Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter