Март 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 1, 2017

«Межа» та «Стрімголов» візьмуть участь у кінофестивалі в Карлових Варах

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Створені за підтримки Держкіно українські фільми «Межа» та «Стрімголов» –  у конкурсних програмах міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах. По це повідомляє прес-служба Держкіно.
 
У головній конкурсній програмі 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах (Чехія) буде представлено українсько-словацький  фільм «Межа» режисера Петера Беб’яка, а у конкурсній програмі «Із Заходу на Схід» – фільм «Стрімголов» режисера Марини Степанської.
 
Цьогоріч фестиваль пройде з 30-го червня по 8-ме липня.
 
Карловарський міжнародний кінофестиваль є найбільшим кінофестивалем у Чеській Республіці і одним із найпрестижніших у Центральній та Східній Європі. Це також один із найстаріших кінофестивалів класу «А». 

Копродукційний проект «Межа» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно, а також був відзначений призом конкурсу Works-in-progress індустріальної секції Baltic Event ХХ Міжнародного кінофестивалю у Талліні. Варто зазначити, що це перша українсько-словацька копродукція. Виробництво фільму здійснила компанія «ГАРНЕТ ІНТЕРНЕШНЛ МЕДІА ГРУП» спільно зі словацькою компанією «Wandal Production, s.r.o.». Режисером є Петер Беб’як, автором сценарію – Петер Балко (Словаччина), продюсерами – Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна).
 
В основу сценарію кримінального трилера «Межа» лягла реальна гостросюжетна історія, що відбулася на словацько-українському прикордонні. Вона показана через призму сімей, причетних до організованої злочинності влітку 2007-го року. Зйомки «Межі» проходили на території України, Словаччини та Чехії. 
 
Проект художнього фільму «Стрімголов» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно, а також переможцем у секції «Comming Soon New Talents» у рамках індустріальної платформи Вільнюського міжнародного кінофестивалю «Meeting Point – Vilnius». Вперше стрічка була продемонстрована на кіноринку в Каннах.
 
Виробництво фільму здійснили компанії Інсайт Медіа й Tato Film. Режисером та автором сценарію є Марина Степанська, продюсерами – Олена Єршова, Алла Овсяннікова, Володимир Філіппов і Катерина Лачіна.
 
Фільм розповідає про молодих людей, які намагаються зробити складний вибір в умовах непростого часу. Антон – музикант-вундеркінд, котрий не впорався з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після навчання в Швейцарії і лікування алкогольної залежності під Києвом. Катя – дівчина, яка знімає кімнату десь на Троєщині, і шукає себе. Чи змінить щось випадкова зустріч?..
 
Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців фільмів і зазначив: «Це неймовірний успіх для кінематографіста – заявити про свій фільм у конкурсній програмі фестивалю класу «А». І це важлива подія для кінематографічної країни – представити на такому фестивалі одразу два фільми».

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter