Сентябрь 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 1, 2017

Історична драма про Анну Ярославну вийде на екрани 2019-го

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кінокомпанія Kinorob продовжує активну роботу над історичною драмою «Анна Київська» / Anna de Kiev (робоча назва), спільного виробництва України (Kinorob) і Франції (DADAFILMS). Про це повідомляється у прес-релізі.
 
Режисером-постановником картини виступить триразовий володар премії Сезар - Ів Анжело, а оператором - Сергій Михальчук. Зйомки байопіку заплановані на літо-осінь 2018 року на території Франції і України, а в широкий прокат «Анна Київська» вийде у 2019 році.

Сюжет фільму «Анна Київська» / Anna de Kiev заснований на історичному романі французької письменниці Жаклін Доксуа «Анна Київська, королева Франції». Це історія про київську княжну Анну - доньку Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції. Після одруження короля Генріха з Анною для Франції настає пора розквіту. Саме Анна надихає короля на правильні і великі вчинки. За допомогою зброї та дипломатії Генріх і Анна перемагають ворогів, розширюють свої землі і приносять на них мир і спокій.

Роботу над проектом «Анна Київська» компанія Kinorob розпочала у 2016 році. На даний момент картина знаходиться на фінальній стадії написання сценарію та узгоджено основний склад знімальної групи.

«Проект «Анна Київська» буде реалізований у рамках договору про спільне виробництво між Україною і Францією. При цьому наша основна мета - створити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах, - зазначає продюсер проекту Єгор Олесов. - Також фільм продемонструє широкій громадськості виняткову роль, яку зіграла династія Ярослава Мудрого у французькому державотворенні. Історія княжни Анни Ярославни може стати поворотним моментом для перегляду геополітичної ролі України за останні 1000 років, що особливо актуально в умовах нинішнього повернення України в Європу і боротьби за свою ідентичність».

«Історична постать Анна Ярославни сповнена величезної енергії, і сьогодні, як і 1000 років тому, приковує пильну увагу і нерідко стає предметом історичних суперечок в сучасній Європі. Наш фільм покликаний дати вичерпну відповідь щодо походження княжни Київської - королеви Франції», - наголошує продюсер проекту Оксана Мельничук.

Режисер: Ів Анжело
Оператор: Сергій Михальчук
Художник-постановник: Влад Одуденко
Автор сценарію: Жаклін Доксуа
Продюсери: Єгор Олесов ( «Незламна», «Сторожова застава», «Поліна»), Оксана Мельничук
Виробництво: Kinorob, DADAFILMS
Хронометраж: 120 хв.
 
Напомним, фильм «Анна Київська» презентовали на 9-му пітчингу Держкіно в номинации игровые полнометражные ко-продукционные фильмы, но он не набрал нужное количество баллов Экспертной комиссии. Тогда же создатели фильма заявляли о планах объявить масштабный национальный кастинг. А среди кандилатур на роль Анны обсуждалась канадская актриса украинского происхождения Катерина Винник (она играла королеву Лагерту в сериале "Викинги").
anna-yar-cover.jpg
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter