Декабрь 13, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  МедиаКаталог
Июнь 2, 2017

Нацрада позапланово перевірить «Бізнес-Радіо» та «Radio NOSTALGIE»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Національна рада на засіданні 1 червня призначила позапланові перевірки трьом радіостанціям - ТОВ «ТРК «Бізнес-Радіо», м. Київ (позивні «Бизнес радио»), ТОВ «ТРК «Ностальгія», м. Київ («Radio NOSTALGIE»), і ТОВ «Буковинська хвиля», м. Чернівці («Буковинська хвиля»). Про це повідомляється на сайті Нацради.
 
Моніторингами Національної ради, проведеними в перші половині травня, виявлено, що частка пісень українською мовою в ефірі зазначених радіостанцій була меншою за 25%.
 
Відповідно до вимог частини другої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» телерадіоорганізації повинні забезпечувати частку пісень державною мовою в обсязі не менше як 35 відсотків загального обсягу пісень, поширених протягом доби, а також у проміжку часу між 07.00 та 14.00 і між 15.00 та 22.00. водночас законодавством встановлено, що частка пісень державною мовою упродовж першого року запровадження цих новел становить 25 відсотків,  другого року – 30 відсотків, третього року – 35 відсотків.
 
Після проведення позапланових перевірок і з’ясування усіх обставин Національна рада ухвалить відповідні рішення.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter