Март 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 12, 2017

Восени в українські кінотеатри виходить драма "Іній" та трилер "Межа"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Обидва фільми є копродукційними та знімались за підтримки Держкіно. "Іній" ща жанром - військова драма, "Межа" - кримінальний трилер. 

Режисером та автором сценарію фільму "Іній" є відомий литовський кінорежисер Шарунас Бартас, продюсерами – Олена Єршова і Володимир Філіппов, (Україна), Юрга Дікчіювенс (Литва) та Яня Краль (Франція). Художником-поставником картини - Олег Дориченко.

Копродукційний проект фільму «Іній» став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно. Стрічка створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) та Польського Кіноінституту. Виробниками є кінокомпанії ІнсайтМедіа/Татофільм (Україна), Studija Kinema (Литва), КіnоЕlektron (Франція) та Donten & Lacroix Films (Польща).

За сюжетом, молодому литовському хлопцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити справжню окупацію і війну. Реальність виявляється набагато жорсткішою, порівняно з романтичними уявленнями юнака…

Зйомки картини проходили у Києві, Дніпрі та в районах проведення АТО.

У головних ролях знялися литовські актори-дебютанти Лія Макнавічюте і Мантаc Янчаускас, зірки світового кіно – французька актриса Ванесса Параді та польський актор Анджей Хира, а також справжні бійці АТО.

Прем’єра воєнної драми «Іній» відбулася у Каннах: фільм був представлений у незалежній секції 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю «Двотижневик режисерів», яка проводиться паралельно з головним конкурсом.

В український прокат «Іній» вийде восени цього року.

Режисер повнометражного українсько-словацького фільму «Межа» - словацький режисер Петер Беб’як, автором сценарію є Петер Балко (Словаччина), продюсерами – Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна).  Оператор-постановник - Мартін Жіаран.

Копродукційний проект «Межа» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно, а також був відзначений призом конкурсу Works-in-progress індустріальної секції Baltic Event ХХ Міжнародного кінофестивалю у Таллінні. 

Стрічка створена компанією «ГАРНЕТ ІНТЕРНЕШНЛ МЕДІА ГРУП» спільно зі  словацькою компанією «Wandal Production, s.r.o.».

В основу сценарію кримінального трилера «Межа» лягла реальна гостросюжетна історія, що відбулася на словацько-українському прикордонні. Вона показана через призму сімей, причетних до організованої злочинності влітку 2007-го року. Зйомки картини проходили на території України, Словаччини та Чехії.

У головних ролях: Римма Зюбіна і Станіслав Боклан, а також Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров та інші. Серед словацьких акторів – Емілія Вашаріова, Томаш Масталір, Крістіна Канатова, Євген Лібезнюк, Андрей Хрек, Мілан Мікульчик та інші.

Світова прем’єра фільму відбудеться у головній конкурсній програмі 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах (Чехія).

В український прокат «Межа» вийде вже у листопаді цього року. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter