Декабрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 15, 2017

Wikipedia у травні: що шукали українці

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У травні українські користувачі Wikipedia цікавились Антикитерським механізмом, Євробаченням та його переможцем і Днем вишиванки. про це свідчать дані Kantar TNS CMeter. 
 
Євробачення в Україні безумовно було в інформаційному топі травня, що також підтверджують дані Kantar TNS CMeter. Так, незважаючи на те, що Doodle від Google вивів статтю про антикітерський механізм на першу сходинку рейтингу, в топ популярних статей також увійшли статті про Євробаченні російською та українською мовами, інформація про переможця Сальвадора Собрала, а топ-5 закриває  День вишиванки.

ru_1.png
 
 
 
 
 
 
 
 

 В травневому топ-30 також багато статей, які прямо або опосередковано пов’язані з Євробаченням. Так, стаття про Україну на Євробаченні на 14 місці, Onuka і O.Torvald зайняли 15 і 16 місця, Самойлова Юля на 28 місці, на 27 стаття про Росію на Євробаченні.

Також, не обійшли стороною українців вибори Президента у Франції, стаття про Еммануеля Макрона на 9 місці, а про Францію на 18-му місці.

Гучне блокування російських ресурсів також вплинуло на читання  статей на цю тематику у Wikipedia, про що свідчить 7 місце у статті про VPN і 19 місце у статті про Вконтакте.
 
ru.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Дані Kantar TNS CMeter: інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n=5000.

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а у розіграші банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.
Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.

  Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter