Июнь 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 15, 2017

«1+1» розпочав роботу над другим сезоном «Село на мільйон»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Днями телеканал «1+1» розпочав зйомки другого сезону комедійного серіалу «Село на мільйон» про пригоди кузенів Каті, Колі і Тимура, що претендують на спадщину від дідуся у розмірі мільйон євро. Про це повідомляє прес-служба каналу.

«У новому сезоні події розгортатимуться дуже непередбачувано, а головним питанням стане, чи посварить мільйон сім'ю. Вся команда чекала на продовження серіалу, адже нам подобається проводити час разом. Всі скучили одне за одним, і, звичайно, за персонажами, яких встигли покохати ще під час зйомок першої частини», - поділилася відома актриса Анна Кошмал, яка грає головну героїню Катю.

Також режисер картини Бата Недич розповів, що дуже сумував за «Селом на мільйон», і радіє, що глядачі розділили його кохання до серіалу:
«Я отримую величезне задоволення від роботи над цим проектом, особливо люблю його за гумор. Судячи з високих рейтингів першого сезону, глядачам він теж припав до смаку, що робить мене щасливим. Тому я був дуже радий приступити до зйомок продовження», - поділився режисер.

Головні ролі серіалу «Село на мільйон» виконують Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Володимир Задніпровський, Марк Дробот та ін. Продюсери серіалу - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Режисером картини виступив Бата Недич, оператором-постановником - Володимир Гуєвський, креативним продюсером і головним автором - Ярослав Стень.

 
«Село на мільйон» - адаптація хорватського формату «Куд Puklo Da Puklo». За сюжетом серіалу троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кибця мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва в село на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто зі спадкоємців не зможе протриматися у селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана. Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Як вирішиться доля мільйона, а також який трикутник кохання чекає на Катю, глядачі дізнаються вже у другому сезоні серіалу.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter