Март 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 22, 2017

Японія допоможе НСТУ на $4 млн

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На розвиток потенціалу Національної суспільної телекомпанії України Японія надала близько 400 млн єн (4 млн доларів), зокрема, близько 1,3 млн доларів на закупівлю обладнання. Про це повідомив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.
 
Допомога відбувається згідно «Проекту розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України», який було розпочато в рамках допомоги Україні від Японії в січні 2017 року 

Зураб Аласанія, голова Національної суспільної телекомпанії України висловив надію, що вже в січні почнеться активна стадія реалізації проекту, а сам він буде завершений швидше, ніж за 2,5 роки, передбачених програмою.

Нагадаємо, 17 січня 2017 року Посол Японії Сумі Шігекі в ході зустрічі з Міністром оголосив, що Японія готова розпочати програму співпраці щодо розвитку Суспільного мовлення. Програма ділиться на три напрями: технічна підтримка (передача обладнання до студії), підтримка в забезпеченні програмування, а також створення єдиної мережі інформування громадян про надзвичайні ситуації.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter