Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 23, 2017

Крістіан Петцольд очолить журі Міжнародного конкурсу ОМКФ-2017

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Головою журі Міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю стане німецький режисер, одна з ключових персон «Берлінської школи» та фаворит кінокритиків Крістіан Петцольд.

Крістіан Петцольд – німецький режисер, серед кінонагород якого «Срібний Ведмідь» 62-го Берлінського кінофестивалю за найкращу режисуру (фільм «Барбара»). Режисер двічі ставав володарем призу FIPRESCI: у 2003 році на Берлінале (фільм «Вольфсбург»), у 2014 році на кінофестивалі в Сан-Себастьяні (фільм «Фенікс»).

Кінострічки Петцольда також були номіновані на головні призи престижних кінофестивалів, а саме: номінація на найкращий фільм основного конкурсу Берлінського кінофестивалю («Привиди» у 2005 році, «Йелла» у 2007-му, «Барбара» у 2012-му), номінація на найкращу картину головного конкурсу 65-го Венеціанського кінофестивалю («Єрихов»), номінація на приз Європейської кіноакадемії за найкращий фільм («Барбара» у 2012 році). Фільм «Фенікс» претендував на головну нагороду 62-го кінофестивалю в Сан-Себастьяні.

Також до складу Міжнародного журі увійшли: акторка турецького походження Сібель Кекіллі – володарка премій Lola, Bambi та Undine Awards; Римма Зюбіна – акторка кіно та театру, володарка премії “Золота Дзиґа” за найкращу жіночу роль у фільмі “Гніздо горлиці”. Стрічка була відзначена як найкращий фільм Національної конкурсної програми 7-го Одеського кінофестивалю; Тудор Джурджу – член Європейської кіноакадемії, директор Transilvania international film festival (Клюж), ініціатор створення Національної кінопремії Румунії, засновник продюсерської компанії Libra Film, кінопрокатної компанії Transilvania Film; кінокомпозитор Євгеній Гальперін, музика якого звучить саундтреком до багатьох стрічок, серед яких «Малавіта» (реж. Люк Бессон), «Незламна» (реж. Сергій Мокрицький), «Дев’ять життів» (реж. Баррі Зонненфельд) та інші. Він написав саундтрек до фільму «Нелюбов» Андрія Звягінцева (фільм отримав приз журі на 70-му Каннському кінофестивалі), а в 2012 році був номінований на премію «Гойя» за саундтрек до стрічки «Єва» (реж. Кіке Майло).Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter