Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 23, 2017

Восени на 1+1 повернуться «Танці з зірками»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал  «1+1» оголошує про повернення на телеекрани легендарного розважального шоу. У  новому телесезоні в ефірі - розважальний проект «Танці з зірками».


Виробництвом нового сезону проекту займатиметься «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лєзіної.
"Ми покладаємо великі сподівання на те, що зможемо подарувати країні нове шоу, з яким ми разом будемо радіти, любити і проводити вечори. «Танці з зірками» - знаковий проект для України і телеканалу «1+1». З нього почалася історія українського розважального телебачення. Ми із захватом і гордістю беремося за створення нової історії «Танців із зірками», повернення легенди на вітчизняне ТБ", - говорить генеральний продюсер «1+1 Продакшн» Вікторія Лєзіна.
Головний продюсер розважальних програм на «1+1» Ольга Слісаренко зауважила, що проект здобув велику популярність у світі: «Танці з зірками» - один із найуспішніших форматів на світовому ТВ-ринку, популярність якого з роками не згасає. Так, наприклад, у Польщі 14-й сезон шоу став найрейтинговішою програмою 2016 року. Ми раді, що проект повертається додому, на «1+1», і віримо, що зусиллями команди «1+1 Продакшн» шоу знову стане суперхітом на українському ТБ».

Наразі зірковий склад нового сезону легендарного проекту тримається у суворій таємниці, але відомо, що участь у ньому візьмуть найбільш популярні артисти та танцівники України. Так прес-служба телеканалу анонсує у оновлених «Танцях з зірками» сучасні постановки, неповторні костюми та інноваційний павільйон 360⁰.

Нагадаємо, за правилами проекту, десять професійних танцівників складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter