Январь 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 23, 2017

Арештували 15 млн євро "гарантії" Євробачення 2017

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) з'ясовує причини ініціювання процедури арешту 15 млн євро фінансової гарантії для Євробачення в Києві. 

Як повідомляє прес-служба НСТУ, для гарантування підготовки та проведення Євробачення-2017 в Україні Європейській мовній спілці було надано фінансову гарантію в сумі 15 мільйонів євро як гарантію належного проведення Євробачення. Міжнародний пісенний конкурс був успішно проведений в Україні, отже сума гарантії мала повернутись.

 

Проте Європейська мовна спілка (ЄМС) повідомила Національній суспільній телерадіокомпанії України (НСТУ), що Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на суму цієї гарантії. У своєму офіційному листі до ЄМС це управління не повідомило про підстави накладення арешту і не вказало ініціатора цієї процедури.

 

"Ми найняли юридичну фірму зі Швейцарії, оскільки потрібно з’ясувати всі обставини справи та визначити порядок застосування процедури накладення арешту відповідно до швейцарського законодавства", - зазначив Зураб Аласанія.

  
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter