Сентябрь 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 26, 2017

ОМКФ-2017: хто судитиме Національний конкурс

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Оцінювати роботу українських кінематографістів буде журі Національної конкурсної програми, до якого увійшли: актор Ейдан Тернер (Ірландія), продюсер, режисер, сценарист Наталія Ворожбит (Україна), кінокритик та історик кіно Шарль Тессон (Франція), режисер, сценарист, продюсер Заза Урушадзе (Грузія).

 

Ірландський актор Ейдан Тернер у 2008-ому році дебютував з головною роллю у фільмі «Тривога» (режисер Жерар Стембрідж), знімався в таких проектах – «Відчайдушні романтики», «Тюдори», «І нікого не стало», «Полдарк», «Бути людиною». Всесвітньо відомим актор став після ролі гнома Кілі у трилогії режисера Пітера Джексона «Хоббіт». Ейдан Тернер також став головним героєм іміджевого ролика 8-го ОМКФ.

Наталія Ворожбит – український драматург-представник напряму «нова драма», режисер, сценарист, співзасновник проекту «Театр переселенця». Документальна постановка «Миколаївка» Наталії Ворожбит та Георга Жено була взята за основу фільму «Школа №3» (режисери – Георг Жено та Єлизавета Сміт), що отримав Гран-прі паралельного конкурсу Berlinale Generation 14 plus 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Наталія також є сценаристом стрічки «Кіборги» (режисер – Ахтем Сейтаблаєв) та фільму «Ворошиловград» (режисер Ярослав Лодигін) за однойменним романом Сергія Жадана – картина створюється у копродукції України та Швейцарії. У 2013 році «Ворошиловград» був відзначений спеціальним дипломом від журі пітчингу 4-го ОМКФ.

Шарль Тессон – арт-директор паралельної секції «Тиждень критики» Каннського міжнародного кінофестивалю, професор університету Сорбонна в Парижі, де викладає кіномистецтво, історію та естетику. З 1979 до 2013 рік писав матеріали на кінотематику для французького журналу «Les Cahiers du cinéma», а в 1998-2003 рр. був його редактором. Написав ряд творів, серед яких «Сатьяджит Рай» (1992), «Луїс Бунюель» (1995), «Акіра Куросава» (2008) та інші. З 2011 року арт-директор програми «Тиждень критики» Каннського міжнародного кінофестивалю.

Заза Урушадзе – грузинський режисер, сценарист, продюсер. З 2001 року був головою експертної комісії Грузинського національного кіноцентру, а в 2002-2004 рр. – його  директором. Володар більше 10 нагород. Його робота “Мандарини” (“Mandariinid”, 2013) була відзначена на кінофестивалях в Єрусалимі (2014), Талліні (2013), Варшаві (2013), Мангайм-Гайдельберзі (2013), а також номінувалася на премії “Оскар” та “Золотий глобус” як найкращий фільм іноземною мовою. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter