Январь 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 29, 2017

НСТУ можуть оштрафувати через неучасть Росії у Євробаченні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Україні загрожують штрафні санкції через незабезпечення участі в проведеному в Києві міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017" учасниці від Російської Федерації. Про це повідомив голова НСТУ Зураб Аласанія на своїй сторніці в соціальній мережі Facebook.
 
"Ранок почався з не дуже приємних новин для UA:PBC. Схоже, на нас таки чекають санкції за "незабезпечення участі в Евробаченні 2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової".
І в мене є великий сумнів, що держава в обличчі СБУ захоче розділити з UA:PBC цю колізію. 
А "Європейска спілка мовників" просто стає в чергу разом із РФ (яка теж, за нашою інформацією, готує свій окремий позов, караючи UA:PBC з політичних причин), Евроньюз, який протягує лапки за боргами імені азарова, і багатьма іншими бажаючими придушити в колисці ледь народженого Суспільного мовника України", - пише він.
 
 Раніше повідомлялось, що у Швейцарії арештували 15 мільйонів євро, внесених Україною в якості гарантії належного проведення пісенного конкурсу "Євробачення" в 2017 році.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter