Сентябрь 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 30, 2017

На Одеському кінофестивалі покажуть "Лагідну" Лозниці

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Стрічка Сергія Лозниці “Лагідна” буде представлена у позаконкурсній секції “Гала-прем’єри” 8-го Одеського кінофестивалю.
 
Фільм претендував на “Золоту пальмову гілку” 70-го Каннського кінофестивалю, при створенні стрічки Сергій Лозниця надихався однойменною повістю Достоєвського. Стрічка створена у ко-продукції з Україною (продюсер Сергій Лавренюк, компанія Solar Media Entertainment), Франції, Німеччини, Литви, Нідерландів та Росії. У творі класика розповідається про жінку, яка через безгрошів’я бере шлюб із лихварем. На екрані ж змінюються часові межі – історія з 19 сторіччя переноситься в наші часи, – однак незмінною лишається тема жіночої долі. “Лагідна” отримала бурхливу реакцію кінокритиків, котрі назвали фільм безкомпромісною та потужною картиною, стрічкою, яка фіксує кафкіанську реальність.

Сергій Лозниця – режисер документального та ігрового кіно. У 2010 році його повнометражний ігровий дебют “Щастя моє” став першим в історії українським художнім фільмом, що брав участь в основному конкурсі Каннського кінофестивалю. У другий раз Лозниця брав участь в конкурсній програмі Канн з фільмом “У тумані” (2012), котрий принес режисеру приз FIPRESCI. Того ж року стрічка отримала приз “Найкращий фільм за версією журі” Одеського кінофестивалю. У 2014 році Сергій Лозниця увійшов до складу журі Міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю, а також представив у Одесі документальну стрічку “Майдан”, спеціальний показ якої перед тим відбувся на 67-му Каннському кінофестивалі.

Нагадаємо, що 20 червня була оголошена програма 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 14 до 22 липня.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter