Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 4, 2017

IQ Production знімає ситком «Будиночок у селі» для Нового каналу

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Стартували зйомки україномовного ситкому «Будиночок у селі» для Нового каналу. Про це повідомляється у прес-релізі.
 
Телевізійна прем’єра серіалу запланована на 2018 рік.
 
Новостворена сім’я, захопившись модними сьогодні ідеями органічного харчування, вирішує створити власну страусячу ферму. З ультрамодної квартири у центрі Києва вони переїжджають у глухе село й навіть не підозрюють, з якими труднощами їм доведеться зіткнутися.
 
– Мій герой дуже наполегливий, це імпонує мені в ньому найбільше, – каже виконавець головної ролі, актор Костянтин Войтенко. – Він вирішує переїхати подалі від міста, оскільки має дуже благородну мету. І намагатиметься її досягнути попри всі перешкоди. А їх, повірте, буде немало.
 
Якщо герой Костянтина Войтенка ще готовий до труднощів, то його дружина, яку грає актриса Галина Безрук, – ні. Побачене просто шокує її. Адже дівчина звикла до розкішних апартаментів, і не уявляє, як, наприклад, вбиральня може бути на вулиці.
 
– Мою героїню можна описати одним словом – мажорка, – каже Галина Безрук. – Вона абсолютно не знайома з сільським побутом, і взагалі не вміє себе уявити ніде, окрім апартаментів. Тому часто потраплятиме в різні кумедні ситуації.
 
– Пишучи сценарій «Будиночка у селі», ми уявляли саме цих акторів, – каже продюсер Віктор Медведський. – Це, на нашу думку, найсильніша комедійна четвірка. Тому радіємо, що спільне бажання та вільні графіки дозволили нам зібрати їх усіх.

Виробництвом 16-серійного ситкому для Нового каналу займається IQ Production. У них великий досвід роботи у комедійному жанрі. Раніше продюсери продакшену працювали над такими серіалами, як «Останній із Магікян», «Матусі», «Великі почуття».
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter