Июнь 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 6, 2017

Lexus оголосив конкурс короткометражок про перетворення буденного в надзвичайне

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На Токійському кінофестивалі короткометражних фільмів (Tokyo Short Film Festival) бренд Lexus та кіностудія The Weinstein Company (TWC) оголосили про старт четвертого конкурсу короткометражних фільмів Lexus Short Films. Темою четвертого сезону було обрано «Перетворення». Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.
 
Автори можуть подавати стрічки на розгляд журі через Withoutabox, онлайн-платформу для полегшення комунікації між кінематографістами та оргкомітетами фестивалів. 
У четвертому сезоні заявки на Lexus Short Films розглядатиме авторитетне журі на чолі з номінантом на премію «Оскар», сценаристом і актором Тейлором Шеріданом (Taylor Sheridan), відомим за сценаріями до фільмів «Будь-якою ціною» (Hell or High Water), «Сікаріо» (Sicario) та телесеріалом «Сини анархії» (Sons of Anarchy). До складу журі також увійшли перші особи кіностудії The Weinstein Company і компанії Lexus. Поважна комісія відбере 4 фіналістів, а продюсуватиме фільми Джої Горвіц (Joey Horvitz) з TWC. 
«Проект Lexus Short Films покликаний заохотити та підтримати творчу спільноту, яка постійно надихає наш бренд. Завдяки продуктивній співпраці з TWC, котра поділяє нашу ініціативу з підтримки молодих талановитих кінематографістів та акторів, нам вдалося досягти неабияких успіхів, — говорить Спірос Фотінос (Spiros Fotinos), керівник відділу бренд-менеджменту та маркетингу Lexus. — Ми дійсно перейнялися цьогорічною темою, адже вона відображає один із головних рушійних принципів розвитку бренда. Саме прагнення зробити буденне незвичайним допомагає нам створювати неперевершені продукти для своїх клієнтів». 
 
1 червня Lexus почався онлайн-прокат чотирьох короткометражних фільмів-переможців третього конкурсу. Ними стали «Гра» (Game), «Вечір п’ятниці» (Friday Night), «Месія» (MESSiAH) та «Країна затамувала подих» (The Nation Holds Its Breath). Стрічки доступні для онлайн-перегляду на каналі Prime Video через Amazon Video Direct, веб-сайті www.LexusShortFilms.com та на інших інтернет-ресурсах. Короткометражні фільми третього сезону конкурсу взяли участь у понад 65 кінофестивалях і отримали численні нагороди від журі та глядачів. 
 
Дізнатися більше про конкурс Lexus Short Films і студію The Weinstein Company можна на сайті www.LexusShortFilms.com. 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter