Март 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 6, 2017

Співвласниками «1+1 медіа» стали Горбунов, Мазур, Таран та інші співробітники

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Декілька співробітників групи «1+1 медіа» нещодавно стали міноритарними власниками телеканалу «1+1». Про це повідомляє «Детектор медіа» із посиланням на слова гендиректора «1+1 медіа» Олександра Ткаченко.

«Я можу підтвердити, що, дійсно, нещодавно мною був реалізований опціон, виданий мені акціонерами ще кілька років тому. І я порахував, що буде правильно і коректно, щоб частина цих акцій належали не тільки мені, але й низці колег, які довго й плідно працюють в “1+1 медіа”. Таким чином, в одній із компаній-засновників каналу “1+1” з'явилася, крім мене, ще низка міноритарних акціонерів», – сказав Олександр Ткаченко.

Відповідні дані вже внесені в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Згідно даних реєстру, ІП «1+1 продакшн» наразі належить таким юридичним та фізичним особам:

«Каддоа Лімітед» (Кіпр) (75%);
Ткаченко Олександр Владиславович (22,4%);
Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна (0,1%);
Васільєва Олена Олександрівна (0,1%);
Горбунов Юрій Миколайович (0,1%);
Демченко Ірина Олексіївна (0,1%);
Дубінський Олександр Анатолійович (0,1%);
Жмакіна Юлія Володимирівна (0,1%);
Загородний Олександр Васильович (0,1%);
Кашпор Ольга Михайлівна (0,1%);
Ковальов Артем Володимирович (0,1%);
Кошеленко Ольга Сергіївна (0,1%);
Лєзіна Вікторія Миколаївна (0,1%);
Мазур Алла Григорівна (0,1%);
Найда Іванна Анатоліївна (0,1%);
Наливайко Софія Олександрівна (0,1%);
Несміян Олена Володимирівна (0,1%);
Опаленик Роберт Миронович (0,1%);
Пахольчук Ярослав Валерійович (0,1%);
Попов Сергій Валерійович (0,1%);
Раєвська Наталія Миколаївна(0,1%);
Сенічкін Руслан Вікторович (0,1%);
Слісаренко Ольга Вікторівна (0,1%);
Сухенко Максим Анатолійович (0,1%);
Таран Лідія Анатоліївна (0,1%);
Ткаченко Ганна Володимирівна (0,1%);
Чміль Марія Миколаївна (0,1%);
Шиленко Максим Володимирович (0,1%).
У свою чергу, ІП «1+1 продакшн» належать 30% ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».


Нагадаємо, згідно з оприлюдненими на сайті телеканалу «1+1» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1») документами, його кінцевим бенефіціарним власником станом на 31 грудня 2016 року є Ігор Коломойський (на той момент він опосередковано володів 57,534% каналу), а власником істотної участі – Ігор Суркіс (опосередковано володів 24,623% каналу).

Якщо порівнювати документи зі звітністю «1+1» річної давнини, то можна помітити, що опосередкована частка Ігоря Коломойського у власності каналу «1+1» в 2016 році зросла з 52,843% до 57,534%, а Ігоря Суркіса – із 17,157% до 24,623%. Крім того, вони перерозподілили частки в офшорах, через які володіють каналом. Опосередкованими власниками 17,843% каналу «1+1» у 2016 році стали шість фізичних осіб, імена яких не розкривалися, оскільки кожен із них не був власником істотної участі. Нагадаємо, що минулого року активно поширювалися чутки про можливий перехід половини «1+1» людям з оточення Президента України, але всі сторони це заперечували. На сьогодні ж є незрозумілим, хто були ці шість фізичних осіб, хоча їхня частка й невелика.

У документах за 2016 рік відображені чотири зміни, що відбулися в структурі власності «1+1» протягом цього року. Усі вони сталися 16 грудня 2016 року – за день до націоналізації «Приватбанку», про яку було оголошено пізно увечері 18 грудня. Тобто підтвердилося припущення, що перед націоналізацією «Приватбанку» його колишній співвласник Ігор Коломойський реструктуризував свої медійні активи.

Згідно оприлюдненого 2 липня 2017 року Міністерством фінансів листа співвласників «Приватбанку» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, за умовами націоналізації вони взяли на себе зобов'язання до 1 липня 2017 року реструктуризувати кредити, видані «Приватбанком» пов’язаним із ними особами. Але в обумовлений термін цього не сталося.

Більше того, 14 червня 2017 року Ігор Коломойський подав позов із приводу націоналізації «Приватбанку» до Нацбанку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Кабміну, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Мінфіну та «Приватбанку». Перше засідання в цій справі призначено на 18 липня. Натомість Нацбанк заявив про намір примусово витребувати борги колишніх власників банку, наклавши арешт на їхнє майно, серед якого є й канал «1+1». А генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура наразі розслідують кілька справ, пов'язаних із «Приватбанком».

Також 27 червня Київський апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційні скарги Нацбанку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і «Приватбанку» та залишив без змін постанову Окружного адмінсуду м. Києва від 20 березня 2017 року: частково задовольнити позов ТОВ «Футбольний клуб «Динамо» Київ» та визнати протиправним і скасувати рішення Нацбанку в частині визнання ТОВ «ФК «Динамо» Київ» пов`язаною з «Приватбанком» особою. Нагадаємо, одним із співвласників ТОВ «ФК «Динамо» Київ» є Ігор Суркіс.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter