Декабрь 11, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 7, 2017

Ван Гог, Шахта, Школа і Окупація: спецпокази на ОМКФ

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В рамках програми “Спеціальні покази” Одеського кінофестивалю цього року покажуть 8 стрічок. Фільми в рамках програми представляють члени журі та зіркові гості кінофестивалю
 
“Школа №3” (Україна, Німеччина, 2016, реж. Ліза Сміт та Ґеорґ Жено). Документальну роботу про долі триндцяти школярів з Миколаївки, яким довелось пережити війну на Донбасі, на Одеському кінофестивалі представить автор сценарію стрічки та член журі Національного конкурсу Наталія Ворожбит. На ОМКФ відбудеться прем’єра картини після перемоги “Школи №3” у конкурсній програмі 67-го Берлінале у секції Generation 14 plus.

“Мандарини” (Естонія, Грузія, 2013). Член журі Національного конкурсу режисер Заза Урушадзе зняв стрічку за власним сценарієм і представить її на ОМКФ. Фільм був номінований на “Оскар” та “Золотий глобус”. Історія про двух естонців , що опинилися у центрі грузино-абхазького конфлікту 1992 року. Невелике поселенню спорожніло, лишилися тільки Іво та Марґус. Вони вирощують мандарини та хочуть дочекатися врожаю. Замість цього їм доведеться рятувати поранених на чужій війні в епіцентрі подій.

Стрічка “Окупація” (реж. Марк Гаммонд, Україна, 2017) про повстанців Холодного Яру. Проект знятий "Інсайт медіа" на Одеській кіностудії. 1920 рік. Більшовистська окупація України. Найбільш активний спротив радянській владі чинить самопроголошена Холодноярська республіка. Москва намагається дискредитувати повстанський рух в очах світової спільности і запрошує до України іноземних журналістів, які мають представити світу холодноярських отаманів як бандитів та погромників.

Робота “5 терапія” (Україна, 2016, Аліса Павловська) про те, як наркозалежний злочинець радикально змінює своє життя та стає поетом. Це історія висхідної одеської арт-зірки, лідера неформального руху КПД Стаса Домбровського, розказана ним самим. На фестивалі “П’яту терапію” представить творча група фільму.

«Шахта №8» (Естонія, Україна, 2010) – документальна картина члена журі Конкурсу європейських документальних фільмів Маріанни Каат. Стрічка розповідає про невелике містечко Сніжне у Донецькій області. Колись квітуче шахтарське селище перетворилося на місце, де панує бідність. Події, що бачимо у картині, відбувалися ще до конфлікту на Донбасі, тепер місто перебуває під контролем військових формувань.

“Дім у полі” (Марокко, Катар, 2016). Документальну роботу про дорослішання двох дівчат у гірному селищі, де перетинаються традиції та нові віяння, представить її автор та режисер, член журі Конкурсу європейських документальних фільмів Тала Хадід. Цього року стрічка вже завоювала нагороди на фестивалях у Мілані та Гонконзі.

“Сире” (Франція, Бельгія, 2016, реж. Жулія Дукурно). Фільм отримав премію ФІПРЕССІ на Каннському кінофестивалі. На ОМКФ він також буде показаний у секції “Диво-жінки”. Представляє стрічку арт-директор паралельної секції Каннського кінофестивалю, член журі Національного конкурсу Шарль Тессон. У одній ветеринарній школі є традиція – проводити ритуал поїдання сирого м’яса. Молода вегетеріанка, пересилюючи себе, проходить крізь це випробування і розуміє, що не може пручатися бажанню їсти сире м’ясо.

“З любов’ю, Вінсент” (Великобританія, Польща, 2017, реж. Д. Кобєля, Г. Велчмен). Картину про життя та загадкову смерть Вінсента Ван Гога представить виконавець головної ролі, член журі Національної конкурсної програми Ейдан Тернер. Фільм також буде показано у секції “Гала-прем’єри”.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter