Декабрь 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 11, 2017

Звіт Європейської мовної спілки: довіра до ТБ, радіо, преси зростає, до онлайн знижується

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Довіру до медіа у Європі виміряла Європейська мовна спілка у своєму звіті під назвою «Довіра до медіа 2017», оприлюдненому 23 травня 2017 року.
 
У звіті поняття довіри трактується як «сприйняття особами надійності інших осіб та установ». В основі звіту лежать дані, опубліковані у 86-му опитуванні Європейської Комісії «Євробарометр» 
 
Ключові результати дослідження говорять таке:
- більшість медіа, яким довіряють, – це телерадіомовні медіа: із 33 досліджених країн радіомовленню найбільше довіряють у 21 країні, телевізійним медіа – в 11 країнах;
- розрив між телерадіомовними та новими медіа поглиблюється: у той час як рівень довіри до традиційних медіа зростає порівняно з минулим роком, нові медіа (Інтернет та соціальні мережі) все більше втрачають довіру;
- медіа, яким найменше довіряють, - це соціальні мережі та друкована преса: у 17 із 33 країн соціальні медіа є засобами масової інформації, яким люди довіряють найменше. Більшість цих країн є західноєвропейськими країнами. Друкованій пресі найменше довіряють у 13 із 33 країн, більшість з яких – східноєвропейські країни;
- Надійність впливає схожим чином на всі п’ять категорій медіа: у 15 із 33 країн показники довіри до всіх п’яти категорій медіа знижуються. Це є ймовірним показником того, що надійність не прив’язується до медіа, а є фактором впливу зовнішніх чинників, які впливають на медіа в цілому.
 
Порівняно з результатами попереднього звіту, довіра до телерадіомовних медіа та до друкованої преси знову зростає, а довіра до онлайн-медіа (Інтернет та соціальні мережі) продовжує знижуватись.
 
Звіт підготовлено Службою аналітики медіа Європейської мовної спілки, яка на постійній основі забезпечує організації-члени Спілки найактуальнішою необхідною інформацією щодо ринкових даних, досліджень та аналітики.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter