Июнь 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 12, 2017

Серіал "Свєтка" зніматимуть під Краковом

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Розпочинається “польська” частина зйомок серіалу “Свєтка” - виробництва продакшену ABC Film і телеканалу “Україна”. “Українська” частина зйомок вже пройшла в Києві (зокрема у Мамаєвій слободі) та Житомирській області (локацією обрали Коростишівский каньон).

У Польщі зйомки пройдуть у містечку Вєлічка поблизу Кракова, де буде задіяно 10 різних локацій.
“Ми обрали Краків з огляду на наявність технічної бази — не треба перевозити всю техніку за собою. Серед інших варіантів розглядали також Люблін — він ближче до кордону, але там таких умов немає”, - розповіла виконавчий продюсер картини Юлія Осторвська.
Режисер фільму Анаріо Мамедов додав, що саме під Краковом починається історія провінційної дівчини, яка мріє стати зіркою: “Це невеличке місто з дуже красивою архітектурою і це саме та атмосфера, яка формує нашу героїню”. Окрім мелодраматичної, у фільмі буде і містична, і пригодницька лінія, але за словами режисера, сама історія буде легкою, світлою та з елементами комедії. 
 
В головній ролі — молода польська акторка Ванесса Александер. В її фільмографії вже досить відомі польські телесеріали “Belle epoque” і “Військові дівчата” ("Wojenne dziewczyny").
Її партнером по фільму стане сучасна польська зірка Анджей Хира (він зіграв головну роль у фільмі “Катинь” Анджея Вайди). Це буде його третій проект, пов'язаний з Україною, після франко-українського фільму про Чорнобиль “Земля забуття” (його партнеркою там була Ольга Куриленко) та литовсько-українсько-польсько-французької стрічки «Іній» Шарунаса Бартаса (українська прем”єра відбудеться цього року на Одеському кінофестивалі). У “Свєтці” Хира зіграє роль американця Крейга.

Також у картині зіграють білоруський актор Мітя Лабуш, російський Олександр Головін та інші.
В ролі голови містичного ордену — Олександр Ігнатуша, бандита-шукача скарбів зіграє Георгій Делієв.
 
Прем'єра 4-серійного фільму "Свєтка" в ефірі телеканалу "Україна" запланована на осінній телесезон. Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter