Сентябрь 22, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 17, 2017

1+1 розповів про осінні комедії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал «1+1» покаже чотири нових комедійних серіали восени.  Щодня по буднях о 21:00 глядачі телеканалу зможуть побачити прем'єрні серії  серіалів «Село на мільйон-2», «Слуга народу. Від любові до імпічменту», «Субота» і «Догори дриґом».

«Добрі та яскраві комедії - тренд року, а на «плюсах» цієї осені їх одразу кілька! Нам знову вдається зібрати повноцінну лінійку комедійних проектів українського виробництва на близькі сучасному українському глядачеві теми. Тут всі класичні комедійні історії - від одвічних питань, сімейних цінностей («Догори дриґом», «Субота»), до яскравого зіткнення села з містом («Село на мільйон-2») та традиційної для каналу політичної сатири («Слуга народу. Від любові до імпічменту»)», - говорить головний продюсер серіалів та фільмів Олена Васільєва.
 
Другий сезон комедійного серіалу «Село на мільйон» виробництва «1+1 Продакшн» розповість про нові пригоди кузенів Каті, Колі і Тимура, що претендують на спадщину від дідуся в розмірі мільйон євро. Головних героїв, чиї ролі в серіалі виконують Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, очікують нові повороти долі, любов і, звичайно, продовження боротьби за спадок. Режисер стрічки - Бата Недич.
 
У другому сезоні комедійного політичного серіалу «Слуга народу. Від любові до імпічменту» від студії «Квартал 95» глядачі «1+1» побачать продовження історії чесного і принципового Василя Голобородька - вчителя історії, який волею долі став президентом країни і намагається зробити життя в ній кращим. У нових 24 серіях улюбленого серіалу в президентській команді з'явиться новий радник, телеглядачі ближче познайомляться з родиною Василя Петровича. Окрім того, телеглядачів чекають кілька любовних ліній. Крім подій, викладених в повнометражному фільмі «Слуга народу», в серіалі покажуть попередні пригоди Президента і колишнього Прем'єр-міністра, а також - продовження цієї історії.
Ролі в політичній комедії виконали: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Олена Кравець та інші улюблені українські актори.
 
16-серійний комедійний серіал «Субота» виробництва «RunGo Studio» розповість про звичайну, на перший погляд, родину Каблукова із середнім достатком і стандартними стосунками, в якій одного разу звичне життя кардинально змінюється. Режисером стрічки виступив Семен Горов, відомий глядачам телеканалу «1+1» по успішній роботі над культовим телесеріалом «Останній москаль». Головні ролі виконали Олексій Смолка, Тетяна Коновалова, Аліса Лукшина, Ринат Хабібулін, Філіп Горенштейн, Евеліна Сакуро.
 
У центрі сюжету нового комедійного серіалу «Догори дриґом» виробництва «1+1 Продакшн» опиняється 30-річний львів'янин Мар'ян, який разом зі своєю мамою Уляною вирушає на відпочинок до південної тусовочної Одеси. Для Мар'яна ця подорож - випробування, яке потрібно просто пережити. Але вже у перший день подорожі все перевертається «догори дриґом». Режисер картини - Максим Делієргієв, в головних ролях: Олесь Федорченко, Лілія Ребрик, Вікторія Литвиненко, Наталя Сумська, Володимир Горянський.
 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter