Август 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 18, 2017

Вийшов тізер «Мавка. Лісова пісня»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В рамках ОМКФ презентували тізер 3D-анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», що створюється за підтримки Держкіно України.
 
Виробництво картини здійснює студія Animagrad (FILM.UA Group). Мультфільм створюється за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Режисер — Олександра Рубан.
 
Національна прем'єра першого тізера фільму відбулася під час Літнього Кіноринку ОМКФ.
 
Концепцію тізера розкрила продюсер проекту Ірина Костюк: «Наш тізер  швидше атмосферний, аніж сюжетний. Його завдання — занурити глядачів у незвичайний лісовий світ Мавки, познайомити аудиторію з головною героїнею, та показати її магічний зв'язок із природою. Хочу також відзначити деякі унікальні «фішки» проекту: тату Мавки у вигляді язичницьких рун, які починають світитися від чарівної музики Лукаша, унікальне вбрання, створене самою природою (а насправді —  ретельно продумане Ольгою Навроцькою), і звичайно ж, музику від ДахиБрахи, в основі якої — народна українська пісня-веснянка. Цей саундтрек —  один із головних компонентів нашого тізера, багато в чому завдяки йому вдалося передати автентичність і глибину душі всього майбутнього проекту. Ну і, щоб було зрозуміло, що у фільмі буде й гумор, — у нас фігурує невеликий гег з Котожабом».
 
втори сценарію фільму – Ірина Костюк та Анна Коваль, продюсери – Ірина Костюк, Анна Коваль та Єгор Олесов. 
 
Для режисера Олександри Рубан цей повнометражний 3D-анімаційний фільм є дебютом, і став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно. А Сума державної фінансової підтримки – 24,5 млн грн., загальна вартість виробництва фільму – 98,8 млн грн.
 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter