Июль 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Июль 20, 2017

Телеканал "Тоніс" змінив назву на "Прямий"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 
Із 24 серпня оновлений телеканал вийде в ефір із логотипом «Прямий», - повідомляє прес-служба Нацради.
 
Національна рада 20 липня переоформила сім ліцензій, у тому числі на багатоканальне і супутникове мовлення, ТОВ «ТК «ТОНІС», м. Київ, у зв’язку зі зміною власників, кінцевого бенефіціарного власника, повʼязаних осіб, логотипа, складу редакційної ради, адреси студії, програмної концепції мовлення. 
  
 
 Одноосібним власником і кінцевим бенефіціарним власником телеканалу став Володимир Макеєнко. До редакційної ради увійшли Геннадій Доценко, Катерина Флекман, Євгенія Захарова і Галина Ковальова.
 
 
 Формат телеканалу заявлено як інфотейнмент. Програмною концепцією мовлення передбачено лише інформаційно-аналітичні, публіцистичні і розважальні передачі. Крім того, значно зросла частка програм власного виробництва і частка національного аудіовізуального продукту. Програмна концепція розписана окремо на будні і вихідні дні.
 
 Члени Національної ради попросили керівництво оновленого телеканалу повідомити про зміни програмної концепції своїх партнерів – регіональні й місцеві компанії, які транслюють програми «Тоніса» на своїх каналах мовлення.
 
 Нагадаємо, серед ведучих на телеканалі вже анонсовані Кароліна Ашіон, Юлія Шпачинська (екс-ведуча "Подробиць" на "Інтері"), Олександр Лірчук, Сергій Дойко (раніше працював на телеканалі «Киів»), Пітер Залмаєв (американський політолог).
 
Перезапуском телеканалу займаються екс-менеджер NewsOne Олексій Семенов, а також Євгеній Кісельов та Матвій Ганапольський. 
 
Оновлений "Тоніс" мовитиме із БЦ Парус. 
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter