Июль 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Август 7, 2017

Film.ua зняв для телеканалу "Україна" третій сезон "Чергового лікаря"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати


Завершилися зйомки третього сезону першої україномовної медичної драми «Черговий лікар». Прем’єра нових серій відбудеться в ефірі телеканалу «Україна» вже в осінньому телесезоні.

"Три сезони першої україномовної медичної драми «Черговий лікар» - це два роки роботи, 360 знімальних днів, 121 епізод",  – повідомляє Film.ua. У третьому сезоні анонсують історії з реального життя, більше драйву, детективу і гумору. Під час зйомок задіяно понад 720 акторів, не враховуючи постійних героїв.

«Життя - найкраще джерело натхнення, придумати цікавіше, ніж те, що відбувається в реальному житті, – не можливо. Тому, коли працює авторська група, кожен намагається дістати з пам’яті те, що відбувалося або з ним особисто, або з друзями, або з сусідами, бо тоді історії виходять цікавими і достовірними, - зазначає шоуранер проекту Юлія Міщенко. – Більшість ідей та персонажів ми беремо саме з життя, це ж стосується й ситуацій, до яких потраплять головні герої. Яскравий приклад – третій сезон. Актриса Ірина Ткаленко потрапила до лікарні, ми поїхали її провідати, а вона розповіла чудову історію про те, що по лікарні ходять комівояжери.  «Я лежу після операції, заходить чоловік, дістає якісь терки й починає вправно й швидко натирати моркву… І уявляєте, я купила цю терку, сама незчулася, як купила», - розповіла акторка. І ми це, звичайно, ввели в одну із серій». 

«У цьому сезоні ми приділили особливу увагу особистим історіям медсестри Семенівни, яка була правою рукою лікаря Мазура. Цього разу у неї багато кумедних і ліричних історій, пов’язаних з її залицяльниками, - розповідає Юлія Міщенко. - Для мене це дуже приємно та зворушливо, позаяк я вірю, що адже життя й романтика не закінчуються у 20-30 років. І як раз для Семенівни ми зробили відразу декілька таких історій, в яких вона приваблива, у неї закохуються чоловіки, з нею фліртують та дарують романтичні подарунки. Сподіваюся, що глядачам це теж буде приємно». 


Режисер: Олександр Онуфрієв, Андрій Колеснік, Павло Мащенко, Віктор Полторацький, Наталія Пасеницька
Продюсер: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Юлія Міщенко, Елла Бобленюк, Олена Канішевська
Оператор: Дмитро Оксамитний
В ролях: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter