Июль 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Август 7, 2017

Людмила Добровольська керуватиме програмою на каналі "Україна"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Керівником випусків новин інформаційної програми «Сьогодні» (15:00 та 19:00) призначено Людмилу Добровольську. Вона замінить на цій посаді Олену Цинтилу, яка стала керівником нового публіцистичного проекту каналу «Україна».
 

«Кадрові зміни на каналі «Україна» покликані, водночас, надати нового імпульсу публіцистичному напряму мовлення в нашому ефірі, а також залучити до роботи в команді інформаційного проекту «Сьогодні» ще одного досвідченого фахівця», –  зазначив генеральний продюсер новин «Медіа Групи Україна» Олексій Мустафін.
До сфери відповідальності Людмили Добровольської входитиме праймовий випуск новин «Сьогодні» о 19:00 та випуск о 15:00.Представлення нового керівника колективу відбулось 7 серпня. 
Нагадаємо, до березня цього року  Людмила Добровольська працювала керівником департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм телеканалу ZIK. Ще раніше - була ведучою дитячого ерудит-шоу «Найрозумніший» на каналі «Україна». З 1997 по 2008 була ведучою ТСН та каналі "1+1", ведучою новин каналі СІТІ, UBR, випусковим редактором інформаційно-аналітичних проектів, журналістом, ведучою на радіо. 
 
Олена Цинтила відповідатиме за реалізацією творчої концепції нового соціально-публіцистичного проекту каналу «Україна», мета якого – знайти нові, нестандартні відповіді на гострі виклики вітчизняних реалій.
 
Програма «Сьогодні» на каналі «Україна» – частина єдиного інформаційного мультиплатформового бренду «Сьогодні» («Медіа Група Україна»), складовими якого є однойменні телевізійний проект, газета і сайт. Ребрендинг програми «Сьогодні», яка раніше виходила в ефір під назвою «События», відбувся 14 лютого 2017 року. «Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/. 
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tvRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter