Май 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 10, 2017

Новий канал знімає другий сезон "Вар’яти-шоу"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 10 до 13 серпня і з 17 до 21 серпня у павільйоні Film.ua зніматимуть нові випуски шоу, прем’єра якого запланована на осінь 2017 року на Новому каналі. Всього буде відзнято 9 випусків. 

Цього разу на зйомках будуть присутні саме фани артистів, а не статисти, як це було минулого року на зйомках першого сезону шоу. То ж зйомки перетворяться на такі собі концерти “Вар’яти-шоу”, з однією різницею – вони проходитимуть не в звичних палацах та будинках культури та концертних майданчиках, а в павільйоні Film.ua. 

"Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов", - йдеться у релызы. 

Кожного дня зніматимемуть новий випуск шоу. Всього буде відзнято 9 випусків. Режисером, як і минулого року, виступатиме Олег Бондарчук. Нагадаємо, ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.  Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.
Прем’єра “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу відбулася восени 2016. 
 
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
 
Офіційний сайт: http://www.varyaty.com/ 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter