Март 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 14, 2017

ICTV знімає адаптацію французького формату Commissariat Central

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ICTV розпочав зйомки комедійного серіалу про копів. Це стане першим досвідом каналу в створенні україномовного комедійного продукту після ситкому «Леся і Рома».
 

Серіал стане українською адаптацією одного з найуспішніших французьких форматів останніх років «Commissariat Central», від творців комедійного формату «Caméra Café», який є одним із найбільш адаптованих у світі.
 
Прес-служба телеканалу повідомляє, що у головних ролях знімуться Володимир Горянський, Олександр Скічко та Анна Кузіна, відома глядачам за серіалом «Універ». Режисером фільму став Денис Тарасов.
 
У серіалі показані будні відділу боротьби зі злочинністю, який очолює заслужений ветеран поліції. У його розпорядженні – команда ентузіастів зі сталевими нервами і неординарним мисленням, що, втім, не захищає від періодичних промахів і помилкових рішень.
 
Відділ з усіх сил намагається забезпечити законність і спокій в рідному місті. Команді копів доводиться мати справу з усіма – від старої інтелігенції, студентів і хіпстерів до головорізів, бездомних і грабіжників.
 
«Перед зйомками я не тільки дивився французький серіал, за форматом якого знято наш, але і літав у Париж, на студію, де знімається вже другий сезон, – розповідає режисер Денис Тарасов. – Дивився, як все відбувається, спілкувався з французькими режисерами, продюсерами, акторами. Ми максимально намагаємося дотримуватися формату: технологія зйомки, типаж акторів, декорації».
 
«Ми впевнені, що молода талановита команда творців серіалу, яскраві професійні актори і цікавий формат дозволять нам зняти дуже якісний продукт. На українському ринку зараз не вистачає хороших легких історій, і ми сподіваємося, що глядачі каналу ICTV будуть раді такому оновленню в нашій серіальній лінійці», – повідомила керівник відділу розробки контенту, Анастасія Штейнгауз.
 
Стежити за новинами проекту, дивитися відео зі знімального майданчика і дізнаватися інформацію про головних героїв можна буде на сайті http://serial.ictv.ua/kopy.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter