Июнь 25, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 16, 2017

У Львові знімають "Шляхетні волоцюги", який вийде на екрани восени 2018-го

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У Львові розпочалися зйомки авантюрної комедії режисера Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги» про славетних львівських відчайдухів. Яскраві образи в епізодах втілюють Брати Гадюкіни, які виконують у стрічці ряд веселих батярських пісень.

 

  «Шляхетні волоцюги» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку у розмірі 18 млн 582 тис. грн. (50% загальної вартості виробництва фільму). Сценарій Дмитра Наумова та Тараса Боровока, виробництво компанії «Ганзафільм», продюсер стрічки Геннадій Богук. У ролях: Ірина Гришак, Павло Кружнов, Юрій Хвостенко, Іван Шаран, Олег Примогенов, Ксенія Ніколаєва. 

 Дія стрічки відбувається у довоєнному Львові у 1938-39 роках. Фільм розкриє колорит субкультури львівських батяр через їхню мову та пісні.  Глядач побачить трансформацію свідомості молодих людей від гульвіс до серйозних, зрілих особистостей з благородною метою в житті.

 «Ми зніматимемо в історичній частині Львова: на площі Ринок, вулиці Вірменській, Личаківському кладовищі, Домініканському соборі та інших упізнаваних місцях міста. А у Києві будуватимемо деякі об’єкти для ключових сцен, а також літатимемо на повітряній кулі», -говорить продюсер стрічки Геннадій Богук.

 Поштовхом до написання сценарію стала польська стрічка режисера Міхала Вашинського «Włóczęgi» («Волоцюги») 1939-го року, де вперше прозвучала популярна пісня «Тільки у Львові». Проте фільм Олександра Березаня не є оновленою версією польської картини.

 «По-перше, це сучасний фільм, а по-друге - український. І я би не називав його рімейком. Він, скоріше, створюється за мотивами відомої польської кінострічки Міхала Вашинського, що надихнула авторів на написання цього сценарію. Але у нас залишилась основна канва», - зазначив режисер Олександр Березань.

и

 Зйомки триватимуть півтора місяці у Львові та Києві. На великі екрани стрічка вийде восени наступного року.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter