Май 25, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 21, 2017

У новому сезоні «Реальна містика» розмовлятиме українською

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У п'ятому сезоні скріптед-реаліті «Реальна містика», прем'єра якого відбудеться на каналі «Україна» 22 серпня, ведучі та експерти проекту розмовлятимуть українською мовою. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
 
«У нових серіях ми розмовляємо рідною мовою. Перш за все, це стосується ведучих та експертів. Епізодичні персонажі будуть говорити розмовною мовою, яка зрозуміла нашому глядачеві. Оскільки в кожному регіоні України говір звучить по-різному, ми вирішили зробити нашу серіальну мову наближеною до народу: в «Реальній містиці» буде мова, якою розмовляють наші глядачі. Ми хочемо бути для них зрозумілими та близькими», – розповіла продюсер проекту Анна Попова. 
За її словами, сценарій п'ятого сезону «Реальної містики» від початку створювався українською мовою. «Команда ретельно підготувалася до цього кроку і залучила до роботи професійних літературних редакторів», – додала Анна Попова.
Ведучий проекту Андрій Дебрін зазначив, що колеги з майданчику задоволені такими змінами: «Наша команда рада поверненню до української мови. Але найголовніше, що проект залишається високопрофесійним і цікавим глядачеві. А свою рідну мову треба просто знати».
 
Як повідомлялося, новий сезон популярного скріптед-реаліті підготував для глядачів безліч нових містичних загадок, а також сюрпризів, пов'язаних з особистим життям персонажів. Так, кохання пов'яже між собою майже всіх головних героїв, але творці проекту тримають інтригу, тому невідомо, як саме складуться пари.
Нагадаємо, головна мета проекту «Реальна містика» на телеканалі «Україна» - знайти матеріальне пояснення, на перший погляд, абсолютно загадкових і містичних подій.

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter