Июль 18, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 21, 2017

До команди «Діджитал Скрінз» приєдналась Ірина Мельничук

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На позиції директора з маркетингових комунікацій і розвитку бренду Ірина Мельничук відповідатиме за побудову бренду «Діджитал Скрінз», підготовку і реалізацію комунікаційної стратегії брендів Oll.tv і Xrta.tv, розробку і впровадження комунікаційної стратегії на зовнішніх ринках для платформ UKRAINE TV та міжнародної дистрибуції каналів Ukraine 1, Ukraine 2, NLO TV1, NLO TV2.

Ольга Захарова, директор зі стратегічного маркетингу Медіа Групи Україна: «Команда «Діджитал Скрінз» системно працює над тим, що буде індустріальним трендом завтра. Залученість, професіоналізм і лідерство - це ті якості, які ми шукали в кандидатах на позицію керівника функції маркетингу в нашому інноваційному активі. Щиро бажаю Ірині успіхів на новій посаді».

Ірина Мельничук, директор з маркетингових комунікацій і розвитку брендів компанії «Діджитал Скрінз»:  «Я вдячна компанії за амбітні завдання і виклики, які переді мною стоять, за можливість бути частиною компанії, що створює і кожен день вдосконалює інтерактивне телебачення. Це надихаюча місія - сприяти тому, щоб якомога більше людей завдяки «Діджитал Скрінз», за допомогою наших інтелектуальних технологій управління переглядом і доставки ТБ, мали можливість охопити величезний світ телебачення і телевізійного контенту». 

За плечима у Ірини дві вищі освіти: диплом фахівця з комп'ютерних систем програмування «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», диплом з маркетингу та менеджменту «Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана». Ірина Мельничук має більше 17 років досвіду роботи у великих медіа компаніях, серед яких «Український медіа холдинг», StarLightMedia, телеканал ПЛЮСПЛЮС (1+1 Медіа) і ін. 


Компанія Digital Screens розвиває бренди OLL.TV та Xtra TV. У 2014 році Digital Screens однією з перших в Україні запровадила OTT-технологію в межах стратегію розвитку інтерактивного телебачення OLL.TV. Восени 2015 року Xtra TV в складі Digital Screens отримав ліцензію DTH-оператора з правом мовлення по всій Україні. У 2016 році компанія запустила міжнародний мобільний додаток Ukraine TV.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter