Май 24, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 7, 2017

На каналі «Україна» прем’єра фільму «Дитина на мільйон» виробництва Mamas Film Production

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У суботу, 9 вересня, о 16:45 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійного мелодраматичного фільму «Дитина на мільйон». Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалась компанія Mamas Film Production. Зйомки проходили в Києві та Київській області цієї весни та літа.
 
За сюжетом стрічки, художник-оформлювач Настя мріє всиновити з дитячого будинку 7-річного Єгора. Але комісії з усиновлення не подобається, що дівчина самотня: чоловік покинув її, коли виявилося, що в Насті майже немає шансів завагітніти. Вона приїжджає в дитячий будинок, де своїми переживаннями ділиться з завідувачем. Дівчині дозволяють забрати маленького Єгора додому на одну ніч. Однак Єгор – не проста дитина: два роки тому хлопчик пережив психологічну травму, внаслідок якої перестав говорити. Що саме з ним сталося, ніхто не знає. Настя і Єгор прекрасно проводять разом час. Але коли дівчина повертає Єгора до дитячого будинку, з’ясовується, що за хлопчиком стежать охоронці однієї з в'язниць – Толік і Свистун. Виявляється, маленький Єгор знає, де захований мільйон доларів.
 
За словами актора Влада Нікітюка, котрий втілив роль Свистуна, його персонаж – бандит, однак не схожий на тих розбійників, яких ми звикли бачити на екрані.
Крім Влада Нікітюка, у фільмі знялись Анастасія Паніна, Андрій Ісаєнко, Сергій Сипливий, Сергій Боряк, Валентин Томусяк, Ігор Тихомиров, Владислав Мамчур, Максим Донець та інші актори.
«Дитина на мільйон» – зворушлива і при цьому динамічна історія. Це один із прикладів того, наскільки якісним може бути українське кіно, – коментує головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» Наталія Стрибук. – У створенні «Дитини» брали участь талановиті люди: сценаристи Дмитро Піхур і Юрій Рябченко придумали дуже яскравих персонажів, яких відправили в подорож за тим самим мільйоном, а режисер Тарас Дудар блискуче втілив все це на екрані».
 
Режисер стрічки – Тарас Дудар. Оператор – Олексій Назарук. 

Дивіться прем’єру 4-серійного фільму «Дитина на мільйон» у суботу, 9 вересня, о 16:45 на телеканалі «Україна».


«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/   
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter