Декабрь 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 11, 2017

MULTIPLEX, Samsung та Discovery Networks спірвробітничають в сфері VR-кіно

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

6 вересня в кінотеатрі MULTIPLEX, який знаходиться в столичному торгово-розважальному центрі Lavina Mall, відбулася велика презентація нових фільмів для першого в Україні VR кінотеатру.

Перший в Україні кінотеатр віртуальної реальності був відкритий півроку тому. Після офіційного запуску, компанія MULTIPLEX зустрілися з труднощами - нестачею контенту і проблемами при створенні фільмів для VR.

"Після офіційного відкриття ми зіткнулися з проблемою контенту. В Україні - немає виробників контенту для VR-кінотеатрів і цей факт дуже сильно гальмує розвиток VR напрямки в країні. Ми знайшли вихід і почав глобальну співпрацю з VRX і Discovery Networks. Зараз ми готові презентувати абсолютно нову колаборацію: MULTIPLEX & Samsung Electronics & VRX & Discovery Networks. Така колаборація дозволить насолоджуватися передовими технологіями, а також дізнатися щось корисне за допомогою нових науково-популярних фільмів. Ми віримо в те, що кожен глядач, який приходить в мережу кінотеатрів MULTIPLEX відпочити - заслуговує нові враження, смачний попкорн і «казковий світ», який відкривається за допомогою інноваційних технологій. Ми готові далі нести в маси технології віртуальної реальності шляхом створення мережі VR-кінотеатрів на базі нашої мережі."- говорить Віталій Писаренко, комерційний директор. 

Партнерство з VRX і Discovery Networks дало можливість всім любителям повного занурення у подію побачити нові якісні фільми. Уже зараз в прокаті з'явилися чотири нові картини: «Астероїди» фільм - продовження історії «Вторгнення» про позаземних загарбників, «Подорож до Італії» - приємна прогулянка вулицями Італії, «Людина - Неведимка» - напружена кримінальна драма і «Мова майбутнього» - фільм про грандіозну еволюції людей у майбутньому. 

«Такі фільми - це тільки початок нашої спільної роботи у форматі колаборації MULTIPLEX & Samsung Electronics & VRX & Discovery Networks кожні два місяці ми плануємо поповнювати нашу бібліотеку, тому стежте за нашими новинами на сайті. Фільмів буде багато і на будь-який смак», - коментує Анастасія Давидова, директор із маркетингу MULTIPLEX.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter