Июль 17, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 15, 2017

Кінофестиваль "Молодість" переносить дати проведення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Наприкінці серпня Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” оголосив нові терміни проведення. Відтепер кінофорум проходитиме наприкінці травня. 47-й  кінофестиваль “Молодість” відбудеться із 27 травня по 3 червня 2018  року. 
 
Рішення про зміну дат “Молодості” не було швидким. Перемовини про перенесення фестивалю на травень тривали понад рік. Оскільки із 1993 року фестиваль акредитований FIAPF (Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів), потрібно було отримати погодження з боку  всіх кінофестивалів, що є членами цієї організації. 
Наступного року фестиваль співпадатиме із Днем Києва. І це символічно, оскільки «Молодість» є знаковою подією для міста. Нові дати вигідні як для фестивалю, так і для міста, адже у цей час до столиці приїздить більше туристів. По-перше, фестиваль матиме можливість залучити нову аудиторію, по-друге, якнайкраще презентувати Київ гостям «Молодості».
Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ “Молодість”:
“Ми впевнені, що такий період, як 27 травня – 3 червня, вигідний і для фестивалю і для міста. По-перше, можна буде використати відкриті майданчики. Київ мав такі традиції, моє дитинство та юнацькі роки  проходили влітку на відкритих майданчиках. Їх було дуже багато, цих кінотеатрів, у Києві, вони були страшенно популярними і я думаю, що ми будемо цю традицію відроджувати”.
Значну підтримку фестивалю надала Київська міська державна адміністрація. Зокрема, напередодні старту фестивалю, 26 травня, Київ прийматиме Лігу Чемпіонів UEFA. За правилами федерації, у місті, яке приймає подію, інші масштабні заходи проводитись не можуть. Але, завдяки допомозі КМДА вдалось домовитись із УЄФА і фестиваль розпочнеться наступного дня після фіналу Ліги Чемпіонів у Києві, 27 травня. 
Діана Попова, голова Департаменту культури КМДА:
“ В останні вихідні травня Київ святкує свій день народження, свої уродини, і ми завжди будемо у піднесеному настрої . Оскільки наступного року, саме наприкінці травня, Київ прийматиме фінал  Ліги Чемпіонів,  до нас приїде неймовірна  кількість гостей з усього світу. Я сподіваюсь, це стане прекрасним початком новітньої історії кінофестивалю, і разом ми зможемо зробити ще більше промоції  для нашого міста . Минулого року ми підписали урочисто “Меморандум  про співпрацю”, і маємо стосунки майже родинні із кінофестивалем. Мені здається дуже правильним, що ми назавжди закріпили те, що кінофестиваль є київським, і ми будемо про це постійно говорити.”
 
Презентація фестивалю відбудеться 21 жовтня у Національній опері України . Дводенна фестивальна подія відкриється фільмом “МИР ВАШОМУ ДОМУ!” (Україна) Володимира Лерта за відомими творами Григорія Горіна та Шолом-Алейхема “Тев'є-молочар”. Це другий повнометражний фільм режисера.
Пилип Іллєнко, голова Держкіно України:
 “Держкіно й надалі буде підтримувати кінофестиваль «Молодість» і ми разом попрацюємо над тим, щоб вже за кілька років він асоціювався саме з травневими датами. Дуже важливо, що цьогорічний фестиваль відкриватиметься українським фільмом, востаннє таке було близько 10 років тому. Це і буде світова прем’єра стрічки «Мир Вашому дому!», створеної за підтримки Держкіно. Також хочу зауважити, що порівняно з попередніми роками,  зараз у нас збільшені можливості фінансування «Молодості». Тому ми плануємо надати цьогорічному фестивалю державну підтримку розміром один мільйон триста тисяч гривень (1 300 000 гривень). Сподіваюся, наступного року ці можливості будуть ще більшими і ми запропонуємо вагоміший внесок всьому кінофестивальному руху”.
 
22 жовтня в кінотеатрі “Київ” буде показано українсько-словацький фільм “МЕЖА”.  Його прем’єра відбулась 3 липня на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, а режисер Петер Беб’як  отримав приз за кращу режисуру. 
Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ “Молодість”:
“22 жовтня, у двох залах кінотеатру “Київ”, ми покажемо дуже значну українсько-словацьку копродукцію, фільм “Межа”. Ми чекаємо на велику словацьку делегацію. Це будуть режисер, продюсери, всі актори, як українські, так і словацькі, в тому числі, велика словацька  актриса Емілія Вашваріова. Вона зіграла у фільмі одну з центральних ролей “.
21-22 жовтня  заплановане проведення Індустріальної секції “Молодості”. Її подробиці розкрила генеральний продюсер фестивалю Іванна Дядюра:
“Останнім часом великі індустріальні секції на фестивалях присвячені телевізійному продукту. Згідно з новим законом про розвиток  кіно, передбачено фінансування на створення серіалів. Ми плануємо, що в рамках індустріальної секції “Молодості”, окрім пітчингів, буде проходити також велика індустріальна телевізійна панель, без якої зараз масштабне виробництво не можливе”.


Крім того, цього року акредитація для журналістів знов стала безкоштовною. 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter