Июль 18, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 18, 2017

Держкіно профінансує психологічну драму "Солодка ілюзія життя"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Трумен Продакшн» контракт про надання проекту «Солодка ілюзія життя» державної фінансової підтримки розміром 3 704 526 грн. 

Загальна вартість виробництва фільму становить 7 409 052 грн. 

Проект психологічної драми «Солодка ілюзія життя» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Олександр Жовна, продюсерами – Регіна Маряновська і Валерій Калмиков.

Сценарій картини написаний за однойменним романом Олександра Жовни, який у 2015-му році отримав спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії».

  «Солодка ілюзія життя» – це історія двох закоханих пар. Однієї – не зовсім звичайної,  другої – зовсім незвичайної. Цим людям некомфортно в сучасному, жорстокому й цинічному, світі. До того ж, двоє з чотирьох – це люди з синдромом  Дауна, так звані «сонячні діти». Та чи достатньо сонячно їм у цьому світі?.. Аж раптом у них з’являється дивовижна можливість – проходячи крізь екран незвичайного кінотеатру, потрапляти у світ старого доброго чорно-білого кіно.

Зйомки стрічки розпочнуться вже у лютому 2018-го року, завершення виробництва заплановане на серпень 2018-го.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter