Сентябрь 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 20, 2017

Нові серії серіалу "Гвардія" 2+2 покаже на День захисника Вітчизни

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Прем’єра військово-патріотичної драми «Гвардія-2», присвяченої трагічним подіям 2014 року на Донбасі, відбудеться у День Захисника України в суботу 14 жовтня на телеканалі 2+2.
 
«Гвардія 2» - це двосерійний телефільм про розвідгрупу із колишніх  добровольців, які захищають українські землі від російської агресії у найпекельніші дні  протистояння на Сході України.
Всі події фільму розгортаються навколо розвідгрупи на чолі з колишнім афганцем з позивним «Дід».  Вчорашні новобранці стають професійними розвідниками та йдуть на нове завдання. В минулому – бізнесмен, чемпіонка зі стрільби, вчений-хімік, запорізький слюсар і доброволець з Криму стають досвідченими бійцями, які знають  що таке війна та біль від втрати близьких друзів. З’являється інформація про можливість повномасштабного вторгнення російських військ та підготовку кривавого теракту у прифронтовому місті, який готують окупанти. Команда «Діда» вступає у битву, аби запобігти страшній трагедії серед мирного населення і виявити «крота» – організатора теракту.
 
Режисер – Олексій Шапарєв, сценарій – Микола Рибалка, оператор – Анатолій Химич. Продюсери – Оксана-Янко Коваленко, Олеся Пазенко, Андрій Корнієнко, Артем Колюбаєв.
Головні ролі у стрічці виконали Олексій Горбунов, Вано Янтбелідзе, Олексій Тритенко, Ахтем Сеїтаблаєв, Дмитро Ступка, Римма Зюбіна, Ольга Матешко, Сергій Романюк та інші. 
 
Фільм «Гвардія-2» знято за підтримки Національної гвардії України продюсерським центром Praktika Production на замовлення телеканалу 2+2.
 
Читайте більше про серіал "Гвардія" та нові проекту 2+2 у інтерв"ю МБ головного редактора каналу Олесі Пазенко
 
 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter