Сентябрь 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 26, 2017

"Радіо-Ера" розповіли про причину продажу радіостанції

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Власники ТОВ ТРК «Радіо-Ера» розповсюдили заяву щодо свого рішення про продаж пакета «Радіо-Ера» ФМ.

"Всі ми бачимо, що влада продовжує системний наступ на свободу слова, що полягає в постійних погрозах журналістам, необґрунтованих перевірках, арешті журналіста Коцаби, закритті радіо «Вести», довгих причіпка та інсинуаціях навколо телеканалів «112» і «NewsOne», обшуках на « 1 + 1», підпалі «Інтера», тиску на телеканал ZIK та його власників, переслідуванні сайту« Страна.ЮА», забороні соціальних мереж.

На жаль, як «Радіо-Ера», так і телекомпанію «Ера» не минула ця доля. Процес тиску на нас отримав несподівану розв'язку - продаж пакета акцій саме інвестору з американським корінням, який, з точки зору міжнародної юридичної і політичної практики, зможе забезпечити захист права на незалежну і професійну журналістику", - йдеться у повідомленні.

"Сьогодні наші стратегічні партнери (а тепер вже і нові власники), добре розуміють, що таке якісне медіа і що таке свобода слова. Тому віримо, що «Радіо-Ера», як і інші незалежні українські ЗМІ, чекає хороше майбутнє. Віримо, що майбутнє є і у свободи слова в Україні.

Ми розуміємо, що холдингу необхідно розвиватися далі. За 18 років, що минули з моменту створення  «Радіо-Ера», сталося багато змін: все більше наших слухачів орієнтується на нові формати - епоха соціальних медіа наклала свій відбиток і на радіо, і на телебачення. І ми готові змінюватися, залишаючись, проте, актуальними і об'єктивними.

Концепція розвитку нашого холдингу передбачає перехід до інфотейнменту, що припускає велику частку розважальності в програмах. У той же час, інформаційне наповнення від цього тільки виграє: ми розширимо коло тем для висвітлення", - повідомляє прес-служба радіостанції. 

Нагадаємо, сьогодні було повідомлено, що компанія Dragon Capital завершила угоду по придбанню ТРК Радіо-Ера.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter