Октябрь 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 6, 2017

THINKMcCANN візьме участь у глобальному дослідженні "настроїв вулиці"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Креативна агенція THINKMcCANN (входить до групи АДВ Україна) готується до участі в 4-му дослідженні Глобальної мережі McCann Worldgroup – Truth About Street. Українська агенція вперше візьме участь у щорічному дослідженні міжнародної Групи.
 
Truth About Street – ексклюзивна регіональна експертиза, яка об'єднує глобальну дослідницьку платформу мережі McCann Worldgroup – McCann Truth Central.
Мета дослідження: з’ясувати, чим живуть звичайні люди й допомогти брендам відігравати вагомішу роль в їхньому житті.
 
10-го жовтня 2017 року понад 20 тисяч співробітників мережі McCann Worldgroup з усього світу вийдуть на вулиці міст у ролі інтерв'юерів, щоб особисто поспілкуватися з різними людьми про особливості та стереотипи рідного міста, про бренди, які так чи інакше відображають культуру міста, про вподобання, улюблені місця для шопінгу й популярність e-commerce у регіоні.
Кожна агенція досліджуватиме культуру на локальному рівні з метою об’єднати зусилля й отримати глобальну експертизу.
«Хочу підкреслити три важливі моменти. Україна вперше з’явиться на світовій мапі досліджень McCann Worldgroup. А це означає, що про поведінку, настрої, уподобання наших людей автоматично дізнаються в більш ніж 100 країнах світу. По-друге, ми зможемо порівняти, чим відрізняємося від інших країн. І по-третє, кожне дослідження охоплює до 20 ринків, тому може показати глобальну картину й допомогти мережі вивести бізнес клієнтів на новий рівень», – коментує Сергій Урин, директор THINKMcCANN.Креативное агентство THINKMcCANN основано в 2006 году. Входит в группу АДВ Украина и является частью сети McCann (глобальная сеть McCann Worldgroup).
THINKMcCANN
THINKMcCANN занимает 1 место в Рейтинге эффективности по результатам «Effie Awards Ukraine 2016» Всеукраинской рекламной коалиции, а также 10 место по версии «Effie Effectiveness Index 2016» в Европе.
Основные клиенты: Carlsberg Ukraine, L’Oréal Ukraine, Nestlé Ukraine и другие.
Группа АДВ Украина занимает 1 место в Рейтинге эффективности рекламно-коммуникационных холдингов Украины по результатам Effie Awards Ukraine 2016 Всеукраинской рекламной коалиции.
В состав Группы АДВ Украина входят: креативное агентство THINKMcCANN, FCB Kyiv, коммуникационные медиаагентства Initiative, UM (Universal McCann), Havas Media Ukraine (ранее – MPG).
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter